Pogoda na piątek w Polsce. Zima zaskoczyła drogowców! [GRAFIKA]

2020-12-04 6:00 Norbert Amlicki
Zima zaskoczyła
Autor: SE

Tak zimno w Polsce nie było od zeszłego roku. W niektórych częściach kraju przez cały dzień będzie utrzymywał się mróz. Do zimowej aury musimy już się powoli przyzwyczajać.

W dzień na południu i wschodzie Polski zobaczymy sporo słońca, pomimo iż będzie ono za chmurami. Nie dajmy się jednak oszukać. Temperatura w niektórych częściach kraju przez cały dzień utrzyma niewiele powyżej zera. Tak będzie m.in w Szczecinie, Trójmieście, Olsztynie i Białymstoku (4). W pozostałych rejonach temperatura będzie wyższa. Najcieplej będzie we Krakowie, Rzeszowie i Lublinie (7 stopni). Odczuwalna temperatura będzie jednak sporo niższa niż wskazania termometrów. Wszystko przez utrzymującą się od kilku dni wysoką wilgotność powietrza i wiatr. Śnieg popada w Poznaniu (6 stopni) i Wrocławiu (7 stopni).

Legionowo: W końcu się doigrał! Tak się kończy lekceważenie zakazów sądowych!

Przez cały dzień wiał będzie słaby, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie przez cały dzień będzie utrzymywało się poniżej 1000 hPa. Możemy więc czuć się sennie. Biomet w całym kraju będzie ujemny. Pogoda może mieć wpływ na nasze samopoczucie.

Taka będzie pogoda jesienią