Pogodowa masakra w Warszawie! IMGW nie ma wątpliwości. Będzie niebezpiecznie [6.05.2021]

Pogodowa masakra w Warszawie! IMGW nie ma wątpliwości. Będzie niebezpiecznie [6.05.2021]
Autor: Pixabay Pogodowa masakra w Warszawie! IMGW nie ma wątpliwości. Będzie niebezpiecznie [6.05.2021]

Prognoza pogody w Warszawie w czwartek, 6 maja. Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydali ostrzeżenia pierwszego stopnia dla Warszawy i okolic. Żółty alert obowiązuje od czwartku do piątku, do godziny 7:30. Przeczytaj jaka będzie pogoda w Warszawie 6.05.2021.

Pierwsza wiosenna burza nad Warszawą

IMGW ostrzega mieszkańców Warszawy. 6.05.2021 obowiązuje alert pierwszego stopnia

Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydali ostrzeżenie pierwszego stopnia dla Warszawy i okolic. Żółty alert dotyczy bardzo silnego wiatru, który w porywach może osiągnąć prędkość sięgającą 75 kilometrów na godzinę.

- Prognozuje się wystąpienie wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 40 km/h, w porywach do 75 km/h, z południowego zachodu i zachodu - informuje IMGW.

Temperatura w Warszawie w ciągu dnia wynosić będzie 12°C. Odczuwalna temperatura wynosić będzie 9°C. W nocy spadnie do 4°C. W ciągu dnia zachmurzenie będzie niewielkie natomiast w nocy nad Warszawę napłyną chmury i prognozowane są opady deszczu.

Ciśnienie w ciągu dnia wynosić będzie 1008 hPa. Biomet będzie korzystny.

Zobacz koniecznie: 6.05.2021 Koronawirus w Polsce: Ile zakażeń w czwartek (6 maja)? Stan zachorowań w woj. mazowieckim [RAPORT KORONAWIRUS 6.05.2021]

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE