Pogrzeb małej Gabrysi i Magdy wywołał falę łez i rozpaczy. "Zbyt szybko powiększyły grono aniołów", piszą internauci

2021-10-13 8:20
Pogrzeb małej Gabrysi i Magdy wywołał falę łez i rozpaczy. Zbyt szybko powiększyły grono aniołów piszą internauci
Autor: Paweł Nowak Pogrzeb małej Gabrysi i Magdy wywołał falę łez i rozpaczy. "Zbyt szybko powiększyły grono aniołów" piszą internauci

Tragedia, która rozegrała się w Pułtusku na zawsze pozostanie w pamięci bliskich i znajomych maleńkiej Gabrysi i jej mamy, Magdy. W sobotę, 2 października, z rzeki Narwi wyłowiono ciało małej dziewczynki. Policjanci informowali wówczas, że nikt nie zgłosił zaginięcia dziecka. Trzy kilometry dalej wyłowiono zwłoki kobiety. Szybko okazało się, że to zwłoki Magdaleny i jej córeczki Gabrysi. "Zbyt szybko powiększyły grono aniołów" piszą internauci.

Tragiczna śmierć maleńkiej Gabrysi i jej mamy Magdy wstrząsnęła mieszkańcami Pułtuska oraz całej Polski. Ciało małej dziewczynki w rzece Narew w sobotę, 2 października, zauważył wędkarz. Trzy kilometry dalej znaleziono ciało kobiety. Okazało się, że to matka i córka z pow. pułtuskiego. Policja podała wówczas, że w ostatnim czasie nikt z Pułtuska ani okolicznych miejscowości nie zgłosił zaginięcia dziecka ani kobiety. Szybko na jaw wychodziły kolejne wstrząsające fakty. Tuż przed śmiercią Magda i Gabrysia były w kinie na ulubionej bajce dziewczynki. W ostatniej drodze maleństwu i jej mamie towarzyszyli najbliżsi, znajomi, a także wszyscy ci, którzy chcieli pożegnać tragicznie zmarłe.

Zdjęcia: Pogrzeb Magdy i jej córeczki Gabrysi

Śmierć male Gabrysi i jej mamy Magdy komentują internauci.

Monika: "Żal mi ich obu matki i córeczki....jakie musiała przeżywać katusze w sercu matka, że targnęła się na swe życie i swego dziecka. Nie mnie oceniać. A może nikt nie widział jak cierpi może była odrzucona pozostawiona bez pomocy, może nikt nie widział, że jest coś nie tak może problemy w domu? Są to pytania retoryczne... wieczny odpoczynek racz im dać Panie."

Katarzyna: "Nie oceniajcie nikogo wyrazy współczucia dla rodziny"

Aga: "Znów się zaczyna komentowanie tej kobiety... Dajcie już spokój rodzinie. Teraz potrzebują czasu dla siebie żeby to wszystko przetrawić, a tu ciągle jakieś teksty typu MORDERCZYNI, SAMOBÓJCZYNI itd. Tam zostały jeszcze dzieci i jak to czytają o matce to zaraz czują się lepiej?! Ciekawe czy te MĄDRE osoby piszące durne komentarze po swojej śmierci trafią do nieba czy może coś też mają na sumieniu... Zacznijmy żyć własnym życiem, a rodzinie dajcie spokój. Mała Gabrysia z mamą też niech spoczną w spokoju 😔🙏"

Elżbieta: "Przykra sprawa."

Marlena: "Czemu bezbronnemu dziecku odebrała życie? To jest takie przykre 😭😭"

Marzena: "Wielka wielka tragedia 😢"

Asia:" Serce pęka na kawałki. Zbyt szybko powiększyły grono aniołów. [*]"

Więcej komentarzy znajdziecie na naszym profilu na Facebook.

Pogrzeb Magdy i jej córeczki Gabrysi pod Pułtuskiem
Sonda
Czy znałeś osoby, które popełniły samobójstwo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE