"Frog" poszukiwany! Wielka obława za Robertem Nogalem. Czeka go długa "odsiadka"

2021-10-14 18:00
Frog w więzieniu
Autor: SHUTTERSTOCK, TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS "Frog" w więzieniu

Sąd wydał list gończy za Robertem Nogalem ps. „Frog”. Mężczyzna unika odbycia kary 18 miesięcy pozbawienia wolności. Został prawomocnie skazany za przestępstwo z art. 180a k.k., czyli prowadzenia pojazdu po cofnięciu uprawnień.

To ciąg dalszy sprawy znanego warszawskiego pirata drogowego, Roberta Nogala, który od lat drwi z wymiaru sprawiedliwości i za nic ma wyroki sądowe. Mimo odsiadki w więzieniu i utraty prawa jazdy publikował w sieci filmy z nocnych wyścigów po ulicach Warszawy. Za brawurową jazdę swoim sportowym wozem był wielokrotnie karany, a w internetowych wpisach drwił z policjantów i sądu. Teraz czeka go kolejna odsiadka, jednak „Frog” nie stawił się w celu odbycia kary. List gończy za nim wystawił Sąd Rejonowy Warszawa Wola.

"Frog" poszukiwany listem gończym

Sądowa historia driftera ciągnie się od 2014 roku, kiedy to zasłynął rajdem po Warszawie swoim białym BMW. Swoje wyczyny, m.in. ściganie się po ruchliwej trasie z motocyklami nagrywał i publikował w sieci.

Zobacz koniecznie: Pirat drogowy ze stolicy, Robert N. pseudonim Frog to gangster? - WIDEO

Policja apeluje o pomoc w ujęciu Roberta N. ps. "Frog"

Policja apeluje do osób posiadających informacje na temat miejsca pobytu oszukiwanego Roberta Nogala. Informacji można udzielić pod numerem telefonu 47 723-75-56 lub mailowo: dyzurny.krp6@ksp.policja.gov.pl. Policjanci zapewniają wszystkim informatorom anonimowość.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE