Policjant na noszach. Motocykl w rozsypce. Szokująca nocna akcja mundurowych!

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS Policjant na noszach. Motocykl w rozsypce. Szokująca nocna akcja mundurowych!

Policjanta nieśli na noszach. Porażająca akcja w środku nocy na Białołęce [ZDJĘCIA]

Nocny pościg na warszawskiej Białołęce. Kierowca motocyklu znacznie przekroczył prędkość, co momentalnie wzbudziło podejrzenie policjanta. Rozpoczął się pościg, wskutek którego doszło do poważnego wypadku z udziałem policjanta. Na ten moment, stan jego zdrowia jest nieznany. Na miejscu interweniowało wielu policjantów, straż pożarna oraz pogotowie.

- O 1 w nocy na Płochocińskiej przy Modlińskiej policjant na motocyklu chciał zatrzymać motocyklistę, który łamał przepisy. Ruszył za nim w pościg, po kilkuset metrach stracił panowanie nad motocyklem, przewrócił się i uderzył w barierki - podaje Marta Gierlicka ze stołecznej policji.

- Na jezdni był roztrzaskany motocykl, na noszach ciężko ranny policjant. Na miejsce przyjechało kilkanaście radiowozów. Poszkodowany funkcjonariusz trafił do szpitala. Po wypadku policjanci intensywnie poszukiwali motocyklisty, który uciekł z miejsca wypadku - raportuje Mateusz Nadworski, dziennikarz Super Expressu, który był świadkiem wstrząsających wydarzeń.

Na razie nie wiadomo, w jakim stanie jest policjant, który uległ poważnemu wypadkowi i uderzył w bariery. 

Więcej informacji wkrótce.

Nocna akcja policji na Białołęce. Ranny policjant z drogówki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE