Nie żyje mężczyzna. Mogło dojść do wybuchu gazu! Tragedia w Wieliszewie pod Warszawą [ZDJĘCIA]

2021-06-22 8:50
O włos od wybuchu butli z gazem! Wstrząsający wypadek pod Warszawą
Autor: TADEUSZ MRÓZ O włos od wybuchu butli z gazem! Wstrząsający wypadek pod Warszawą

W podwarszawskim Wieliszewie doszło do mrożącego krew w żyłach zderzenia. Nie żyje jedna osoba, a ulica wypełniona była pełnymi łatwopalnego gazu butlami. Służby przez długie godziny oczyszczały ul. Modlińską, na której w poniedziałek, 21 czerwca, o godzinie 14 zderzyły się dwa duże auta. Na miejscu interweniowały dwie karetki oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- Kierujący samochodem dostawczym isuzu z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i uderzył w ciężarówkę scania. Samochody zderzyły się czołowo. Niestety, pomimo godzinnej reanimacji, kierowca isuzu zmarł. - podaje Justyna Stopińska z legionowskiej policji.

Mężczyzna kierujący scanią przeżył wypadek, a alkomat wskazał, że był trzeźwy. Szczęśliwie udało się uniknąć innej tragedii – wybuchu wielu butli z gazem, które znajdowały się na pace auta dostawczego. Po uderzeniu, butle z pełnym impetem rozsypały się po ulicy.

- Zostały one sprawdzone i zabezpieczone przez straż pożarną. Nie stanowią zagrożenia - podaje Justyna Stopińska.

Przeczytaj: Mateuszek wybiegł z domu wprost pod rozpędzonego opla. Babcia zemdlała z przerażenia… Dramatyczny wypadek na Bemowie [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE