Pomysłowy 37-latek z Otwocka. Nieprawdopodobne, gdzie ukrył się pod policją

i

Autor: policja.pl Pomysłowy 37-latek z Otwocka. Nieprawdopodobne, gdzie ukrył się pod policją

Co za pomysł!

Pomysłowy 37-latek z Otwocka. Nieprawdopodobne, gdzie ukrył się pod policją

2022-12-30 20:21

Dwoma listami gończymi poszukiwany był 37-letni mieszkaniec Otwocka. Mężczyzna robił, co mógł, by nie trafić w ręce policjantów. Na marne. Mundurowi rozgryźli jego sprytną kryjówkę i wyciągnęli go spod podłogi w jednym z mieszkań w Otwocku! Mężczyzna trafił za kratki, gdzie odsiedzi zasądzoną wcześniej karę.

Zaskakująca kryjówka 37-latka z Otwocka

W miniony wtorek otwoccy policjanci zatrzymali 37-latka poszukiwanego dwoma listami gończymi. Mężczyzna miał do odbycia kary ponad 2 lat pozbawienia wolności, ale sprytnie ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, odwlekając swoją odsiadkę w czasie.

Nieprawdopodobne, gdzie 37-latek ukrył się przed policjantami. Mundurowi odnaleźli go pod podłogą w jednym z mieszkań w Otwocku! - Pomagała mu w tym żona, która oświadczyła funkcjonariuszom, że poszukiwanego nie ma wewnątrz pomieszczeń i nie wie, gdzie może on obecnie przebywać. Policjanci nie dali jednak jej wiary i skrupulatnie sprawdzili każde pomieszczenie. Policyjny nos ich nie zawiódł, gdyż po krótkiej chwili znaleźli mężczyznę w schowku pod podłogą - wyjaśniła mł. asp. Paulina Harabin z otwockiej policji.

Z kryjówki prosto do pudła

Cóż, tym razem to policjanci okazali się lepsi w zabawie w chowanego i szybko odnaleźli pomysłową kryjówkę 37-latka. Mężczyzna został zatrzymany. Następnie trafił do zakładu karnego, gdzie będzie odsiadywał zasądzoną wcześniej karę.

Sonda
Znasz zabawę w chowanego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany