Potworny wypadek pod Łosicami. 17-latek roztrzaskał auto na drzewie. Jego pasażer nie żyje

i

Autor: Facebook, PSP w Łosicach Potworny wypadek pod Łosicami. 17-latek roztrzaskał auto na drzewie. Jego pasażer nie żyje

Kierowca bez prawka

Potworny wypadek pod Łosicami. 17-latek roztrzaskał auto na drzewie. Jego pasażer nie żyje

2023-02-01 13:07

Kolejna śmierć na mazowieckiej drodze. W środę, 1 lutego, kierujący oplem 17-latek roztrzaskał pojazd o przydrożne drzewo. Młody chłopak trafił do szpitala. Podróżujący z nim 37-latek nie miał tyle szczęścia. Zginął na miejscu. Policja wyjaśnia szczegółowe przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku w Ruskowie pod Łosicami.

Śmiertelny wypadek w Ruskowie

Do tragicznego wypadku doszło około godz. 6 w środę, 1 lutego, w miejscowości Rusków w pow. łosickim. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn na prostym odcinku drogi powiatowej kierujący osobowym oplem 17-latek, nagle zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Z nastolatkiem podróżował 37-latek. "Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastęp straży pożarnej przy pomocy narzędzi hydraulicznych wykonał dostęp i ewakuował osoby poszkodowane" - przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych straż pożarna w Łosicach.

Niestety, w wypadku w wyniku odniesionych obrażeń zginął pasażer podróżujący autem. 17-letni kierowca miał o wiele więcej szczęścia. Jak przekazała mł. asp. Weronika Wujek z łosickiej policji, nastolatek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Policja wyjaśnia przyczyny wypadku

Szczegółowe przyczyny i okoliczności tragicznego w skutkach wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora. Jak udało nam się ustalić, 17-latek kierował autem bez prawa jazdy. Co więcej, stan zdrowia, w jakim był po wypadku, uniemożliwił przebadanie go na miejscu zdarzenia na obecność alkoholu w organizmie. Wszelkie wątpliwości na temat jego stanu trzeźwości rozwieje badanie krwi.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają