Potworny wypadek w Wesołej. Ciężarówka zmiażdżyła 70-latka

2021-08-03 19:05
Śmiertelny wypadek w Wesołej. Czołowe zderzenie z ciężarówką
Autor: TADEUSZ MRÓZ Śmiertelny wypadek w Wesołej. Czołowe zderzenie z ciężarówką

Potworny wypadek w Warszawie na granicy dwóch dzielnic - Rembertowa i Wesołej. Przed godz. 17 czołowo zderzyły się tam osobowa kia i ciężarówka. Osobówka z niewiadomych przyczyn zjechała na przeciwległy pas wprost pod auto ciężarowe. Kierujący kią mężczyzna nie przeżył. Mamy ZDJĘCIA z tego koszmarnego wypadku.

Do tragicznego wypadku doszło na ul. Okuniewskiej w warszawskiej dzielnicy Wesoła 3 sierpnia po południu. - Czołowo zderzyły się tam dwa pojazdy: ciężarowy i osobowy. W wyniku wypadku osobowy samochód wpadł do rowu. Jest jedna ofiara śmiertelna - potwierdza nam sierż. sztab. Monika Nawrat z  Komendy Stołecznej Policji. Samochodem osobowym kierował starszy mężczyzna w wieku ok. 70 lat. Zginął na miejscu. Strażacy wycięli martwego kierowcę z auta. Już nie oddychał. Strażacy musieli wycinać ciało mężczyzny zakleszczone w samochodzie. Przyczyny śmierci ustalać będzie policja i prokuratura. Niewykluczone, że 70-latek zasłabł za kierownica i dlatego zjechał na drugi pas.

- Na takie wnioski jest jeszcze za wcześnie - odpowiadają policjanci. Ul. Okuniewska pomiędzy Wesołą a Rembertowem będzie zablokowana jeszcze przez kilka godzin.

A to nie jedyny wypadek dzisiejszego dnia w Warszawie. O poranku doszło do zderzenia trzech aut na Bemowie. Na skrzyżowaniu ul. Powstańców Śląskich i Wrocławskiej toyota uderzyła w mercedes a mercedes w autobus miejski z pasażerami w środku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE