Wypadek z miejskim autobusem w Warszawie. Jedno auto dachowało

2021-08-03 13:45
Niebezpieczny wypadek z udziałem autobusu! O włos od tragedii
Autor: Tadeusz Mróz

Groźny wypadek na warszawskim Bemowie. We wtorkowy poranek zderzyły się tam trzy pojazdy, w tym miejski autobus. Pasażerowie musieli być w ogromnym szoku, kiedy w bok z całą siłą uderzył mercedes. Szkło rozbitych szyb wypełniło całą ulicę. Na szczęście nikt nie został ranny. Jeden z samochodów biorących udział w wypadku przewrócił się na bok na jezdnię.

Dzisiejszego ranka, około godziny 7 na Bemowie doszło do zderzenia trzech pojazdów. Na skrzyżowaniu ul. Powstańców Śląskich z ul. Wrocławską, rozpędzona toyota uderzyła w bok jadącego prostopadle mercedesa. Samochód siłą odrzutu uderzył w autobus komunikacji miejskiej. - W zdarzeniu brały udział trzy pojazdy w tym jeden autobus. Zarówno kierowcy osobówek jak i kierowca autobusu byli trzeźwi - mówi Rafał Rutkowski, rzecznik stołecznej policji. - Około godziny 11 policjanci zakończyli swoje działania - relacjonuje z miejsca zdarzenia nasz reporter. 

Sprawdzamy widoczność w autobusie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE