Potworny wypadek w Wesołej. Strażacy musieli rozcinać zmasakrowane BMW [ZDJĘCIA]

2021-07-17 20:14
Potworny wypadek w Wesołej. Musieli rozcinać wrak BMW
Autor: Tadeusz Mróz Potworny wypadek w Wesołej. Musieli rozcinać wrak BMW

Groźny wypadek w warszawskiej Wesołej. W sobotę po południu na skrzyżowaniu Traktu Brzeskiego z ulicami Jana Pawła II i I Praskiego Pułku zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe - renault i bmw. Jeden z nich wylądował na latarni. Strażacy musieli użyć specjalistycznych narzędzi hydraulicznych, by wydobyć kierowcę z wraku bmw. Trafił on do jednego ze stołecznych szpitali.

Wypadek miał miejsce kilka minut przed godziną 14 w sobotę, 17 lipca. Z niewyjaśnionych przyczyn, na skrzyżowaniu Traktu Brzeskiego z ulicami Jana Pawła II i I Praskiego Pułku, zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe. Siła uderzenia była tak duża, że bmw wypadło z jezdni i uderzyło w latarnię. W zmasakrowanym samochodzie uwięziony był kierowca, którego wydobyciem musieli zająć się strażacy.

Na miejsce skierowano cztery zastępy strażaków, pogotowie ratunkowe oraz kilka radiowozów policji. Po wycięciu kierowcy z wraku BMW, trafił on pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. 

- To jedyny poszkodowany w wypadku. Nie mamy informacji o stanie trzeźwości kierowców - przekazała sierż. sztab. Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji.

Przez kilka godzin w miejscu wypadku występowały spore utrudnienia. Kierowcy jadący w kierunku centrum Warszawy musieli korzystać z tras objazdowych.

Potworny wypadek na ulicy Modlińskiej w Warszawie. Nie żyje motocyklista
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE