POWAŻNA AWARIA wodociągu w Warszawie. Woda wylewa się na ulice. W kranach sucho

2020-08-13 8:22 Norbert Amlicki
Awaria wodociągu Starachowice Nowa Moniuszki
Autor: Krzysztof Lasek Awaria wodociągu Starachowice Nowa Moniuszki

Około 6 rano na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i ul. Popularnej miała miejsce katastrofa wodociągów. Ulice zalała woda, która wdarła się wszędzie. Możliwe utrudnienia na drodze.

Po godz.6 Warszawę zalały hektolitry wody. Wszystko było spowodowane awarią wodociągów na skrzyżowaniu al. Jerozolimskich i ul. Popularnej. Najbardziej ucierpiała ta druga ulica, ponieważ, ponieważ jest całkowicie wyłączona z ruchu - zablokowany jest zjazd w ul. Popularną w kierunku Pruszkowa - informuje Rafał Retmaniak z policji. Samochody zostały odesłane na objazd wiaduktem nad ul. Popularną. - dodaje.

Według nieoficjalnych informacji woda wyciekła z wnęki pomiędzy jezdnią a chodnikiem. - Utrudnienia w ruchu występują w całej warszawie - relacjonuje Rafał Retmaniak z KSP w Warszawie. Autobusy zostały skierowane na objazdy. - Z powodu awarii wodociągowej w rejonie skrzyżowania ulic Al. Jerozolimskie/Popularna występują utrudnienia w kursowaniu w/w linii autobusowych. - poinformowało rano WTP

Warszawa: Ziemia zatrzęsła się na Targówku! Wybuch na stacji benzynowej [GALERIA]

O awarii poinformowała Woda dla Warszawy na swoim Facebooku:

Katastrofa w Nowym Dworze Mazowieckim. Pijany kierowca popełnił mnóstwo wykroczeń! [GALERIA]

Pasażerów autobusów czekają liczne utrudnienia z powodu awarii. - Linie 187, 517, 717 jadące w kierunku Ursus-Niedźwiadek / Ogińskiego kursują z pominięciem przystanku Popularna 02. - informuje Warszawski Transport Publiczny. Linie 127, 178, 191 jadące w kierunku Nowe Włochy/PKP Ursus/Regulska kursują ulicami: Al. Jerozolimskie – Łopuszańska (zawrotka) – Al. Jerozolimskie- dodaje rzecznik WTP.

DROGI ZOSTAŁY JUŻ UPRZĄTNIĘTE!

Z relacji świadków już wiemy, że utrudnienia na drodze zniknęły, ale nie zniknęły problemy z dostawą wody do mieszkań.

Wodociągowcom udało się już zakręcić wodę i z relacji świadków wiemy, że woda opada. Jednak to nie koniec problemów. - doszło do poważnej awarii magistrali doprowadzającej wodę do Pasma Pruszkowskiego - poinformował Marek Smółka, rzecznik Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie. Przez awarię tysiące mieszkańców zostało bez wody. - przerwy w dostawie wody mogą potrwać albo do popołudnia, albo nawet do piątku rano - dodaje. Bez wody pozostaną mieszkańcy Włoch i Ursusa, a także Piastowa i Pruszkowa.

Warszawa: Hulajnogą wybił szybę w autobusie. Jaka kara może go spotkać?

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Potworna powódź w Warszawie. Podtopiony garaż przy ul. Szaserów, na ratunek przyjechali strażacy, którzy ruszyli do odpompowywania wody.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.