Warszawa: Ziemia zatrzęsła się na Targówku! Wybuch na stacji benzynowej [GALERIA]

2020-08-12 11:32
Wybuch na stacji benzynowej
Autor: FastPhoto Wybuch na stacji benzynowej

Około godziny 10:30 doszło do eksplozji na stacji benzynowej. W okolicy pracowali spawacze, którzy demontowali jeden ze zbiorników. Podczas wybuchu w zbiorniku był jeden spawacz! Był cały we krwi. Tylko u nas galeria z miejsca zdarzenia, która znajduje się na końcu artykułu!

Około 10:30 wybuchła nie tylko panika na stacji Lotos na ul. Łodygowej 20B. Z relacji klientów stacji wynika, że nagle ziemia się zatrzęsła z powodu eksplozji. -Wybuch był pod ziemią ale podłoga w okolicznych sklepach się zatrzęsła. - relacjonuje świadek zdarzenia. Spawacze pracujący na stacji demontowali jeden ze zbiorników. Jeden z pracowników zszedł do tego zbiornika żeby kontynuować pracę. -Kołnierz na zbiorniku się zapadł i zawalił - relacjonuje jeden ze spawaczy. Strażacy potwierdzają że doszło do wybuchu! - Podczas prac pożarowo niebezpiecznych, doszło do niewielkiego wybuchu - informuje mł. kapitan Paweł Warzywoda z PSP w Warszawie. 

Katastrofa w Nowym Dworze Mazowieckim. Pijany kierowca popełnił mnóstwo wykroczeń! [GALERIA]

Z relacji świadka wiemy, że koledzy spawacza wyciągnęli go na powierzchnie. Mężczyzna trzymał się za głowę i miał coś z nogami. Był cały we krwi. Na miejscu chwilę po zdarzeniu pojawiły się 2 zastępy straży pożarnej, policja i karetka pogotowia.

Czytaj dalej...

Warszawa: Następca "Pijanego mistrza" chciał zabłysnąć umiejętnościami! Policjantów nie zachwycił [FOTO]

Galerię znajdziesz poniżej:

Policja przekazała Super Expressowi informacje, że prace spawalnicze wykonywała wykwalifikowana firma, która takimi sprawami zajmuje się nie od dziś. -Prace były prowadzone w zbiorniku zapasowym, w którym doszło do niekontrolowanego zapłonu. W tym zdarzeniu ucierpiał właściciel firmy spawalniczej. - relacjonuje podkom. Rafał Retmaniak ze stołecznej policji.


Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE