Poważna kolizja pod Warszawą. Karetka wiozła ciężarną z COVID-19, uderzyła w osobówkę

2021-04-15 17:30 Alicja Guz
Karetka wioząca ciężarną kobietę roztrzaskana
Autor: WAWA HOT NEWS24

Ta kolizja mogła skończyć się o wiele gorzej. Na skrzyżowaniu ulic Poznańskiej i Strażackiej karetka wioząca ciężarną kobietę zderzyła się z osobówką. Jak się okazało, kobieta transportowana do szpitala ambulansem była zakażona koronawirusem.

Dochodziła godz. 21 w środę, gdy na skrzyżowaniu ulic Poznańskiej i Strażackiej w Ożarowie Mazowieckim rozległ się potężny huk. Karetka pogotowia ratunkowego uderzyła w bok osobowego citroena.

NIE PRZEGAP: Klamka zapadła, radni zdecydowali. Abp Głódź stracił honorowe obywatelstwo Warszawy

- Karetką była przewożona kobieta w ciąży - przekazał kpt. Kazimierz Jaworski ze straży pożarnej w powiecie warszawskim zachodnim. Co więcej, ciężarna była zakażona koronawirusem.

Na miejsce natychmiast wezwano straż pożarną i policję, a także drugi ambulans. Na szczęście podczas zdarzenia nikomu nic się nie stało. Nawet kierowca citroena, któremu rozpędzona karetka zniszczyła bok auta, wyszedł ze zdarzenia bez szwanku. Ciężarna do przyjazdu drugiego ambulansu była pod opieką ratowników. Kobieta co prawda najadła się strachu, ale w końcu udało jej się bezpiecznie dotrzeć do szpitala.

Jechał rozbitym renault ekspresówką
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE