Powrót ekspresyjnej tłumaczki. Szaleje w rytm pieśni powstańczych

2021-08-01 21:31
Powrót ekspresyjnej tłumaczki. Znowu szaleje w rytm pieśni powstańczych
Autor: zrzut ekranu / Koncert „Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki” Powrót ekspresyjnej tłumaczki. Znowu szaleje w rytm pieśni powstańczych

Wielki powrót tłumaczki języka migowego, która rok temu szalała podczas koncertu w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Widzowie tegorocznego koncertu już od pierwszej pieśni rozpoznali ekspresyjną tłumaczkę, która skradła serca internautów. Tym razem towarzyszy jej równie energiczna koleżanka. Panie ponownie zostaną hitem internetu?

Koncert „Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki” to część obchodów rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Wydarzenie prosto ze stolicy jest transmitowane w TVP1. Dla widzów przed telewizorami koncert jest tłumaczony na język migowy. W zeszłym roku to właśnie tłumaczka języka migowego skradła serca widzów. Internauci pokochali jej energiczne ruchy i ekspresję tak bardzo, że dociekali, kim jest kobieta. Pisaliśmy o tym w materiale: Tłumaczka języka migowego SZALAŁA podczas koncertu piosenek powstańczych. Kim jest energiczna kobieta? Jakaż była radość widzów, gdy na koncercie rok później po raz kolejny ujrzeli na ekranach telewizorów swoją ulubioną tłumaczkę! Rozpoznali ją już od pierwszego utworu. Kolejne, mniej energiczne pieśni, tłumaczy już z kolei jej koleżanka. Zobaczcie w galerii poniżej próbkę możliwości obu pań.

Tłumaczka języka migowego skradła show na koncercie „Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki”

Jak udało się nam dowiedzieć już podczas zeszłorocznego koncertu, tłumaczką, która skradła serca internautów, jest Małgorzata Limanówka ze Stowarzyszenia Tłumaczy Polskiego Języka Migowego. To właśnie ona zachwyciła oglądających koncert "Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki". Oprócz dłoni, Pani Małgorzata pracowała dosłownie całym ciałem! Rok temu internauci zachwalali tłumaczkę:

  • - Ta Pani od języka migowego jest kapitalna. Umie przekazać nawet emocje. Majstersztyk.
  • - Praca tłumacza migowego może być fascynująca... szczególnie dla widza słyszącego:))) Profeska level master!!!
  • - Jezu, jaka wspaniała!

W tym roku również nie zabrakło widzów doceniających profesjonalizm i umiejętności tłumaczek. - Brawa dla osób, które tłumaczą teks na język migowy, są widoczne w prawej dolnej ekranu. godnie, niezwykle godnie te Panie przekazują udostępnianą treść przekazu - napisał internauta Andrzej.

Popis umiejętności obu pań możecie obejrzeć w relacji z koncertu "Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki" poniżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE