Pożar w bloku na Mokotowie! Pilna akcja strażaków

i

Autor: Małgorzata/Arch. prywatne Pożar w bloku na Mokotowie! Pilna akcja strażaków

Pilne!

Pożar w bloku na Mokotowie! Kłęby dymu buchały z mieszkania, pilna akcja strażaków

2023-03-10 13:43

Dramatyczna akcja na Mokotowie! W piątek (10 marca) przy Al. Lotników 13 zaroiło sięod wozow strażackich. W bloku na Służewiu wybuchł pożar. Paliło się mieszkanie na na czwartym piętrz. Na miejscu pilnie pojawili się zawiadomieni strażacy, którzy ruszyli do walki z żywiołem. Akcję gaśniczą widać na nagraniu wideo.

Mokotów. Pożar w bloku na Służewiu, pilna akcja straży

O pożarze i pilnej akcji strażaków doniosła nam jedna z czytelniczek. Na nadesłanych przez panią Małgorzatę filmach widać, jak pod blok, z którego unoszą się kłęby dymu podjechały wozy strażackie. Informacje o akcji potwierdzili stołeczni strażacy. - Otrzymaliśmy zgłoszenie o godzinie 10:18. Pożar wybuchł w mieszkaniu przy Al. Lotników 13 – powiedział w rozmowie z „Super Expressem” asp. Kosecki z Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. Jak dodał, strażacy dostali się do płonącego mieszkania przez klatkę schodową.

Prowadzili też akcję z wysięgnika. - Elewacja była okopcona, musieliśmy upewnić się z drabiny mechanicznej, że w mieszkaniach powyżej nie ma zagrożenia – powiedział. Akcja skończyła się przed 11.30. Szczęśliwie nikomu nic się nie stało. Niestety, jedno z pomieszczeń w pechowym mieszkaniu doszczętnie spłonęło.

Pożar mieszkania w bloku. Pilna akcja strażaków na Mokotowie
Sonda
Musiałaś/eś się kiedykowiek ewakuować z powodu pożaru?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki