Prośby wysłuchane. Będzie remont alei Wojska Polskiego [AUDIO]

2019-04-29 19:37
Będzie remont alei Wojska Polskiego
Autor: pixabay.com Będzie remont alei Wojska Polskiego

Chodniki antysmogowe, więcej miejsca dla pieszych i specjalna ścieżka między jezdniami. Zarząd Dróg Miejskich bierze się za remont alei Wojska Polskiego, która w założeniu będzie modelową ulicą stolicy.  

Warszawiacy doczekają się wreszcie remontu chodników w alei Wojska Polskiego. Zniszczona nawierzchnia po obu stronach alei miała być jednym z priorytetowych prac ZDM-u, bo mieszkańcy apelowali o to od lat. Ich prośby zostaną wreszcie wysłuchane.

- Po obu stronach w alei powstanie niemal 6000 metrów kwadratowych nowego chodnika z płyt antysmogowych i również między jezdniami wybudujemy aleję spacerową w ramach budżet obywatelskiego - mówi Karolina Gałecka, Zarząd Dróg Miejskich.

Czytaj także: 2 maja bez opłat za parkowanie

Ścieżka spacerowa między jezdniami ma być wykonana z nawierzchni mineralnej, a wzdłuż niej stanie 21 ławek i koszy na śmieci. Prace w alei Wojska Polskiego mają rozpocząć się w maju.

Czytaj także: Będzie nowy przystanek kolejowy! Stacja Warszawa Powązki powstanie w tym roku! [GALERIA]

Tematem zajął się nasz reporter Damian Wilczyński.
POSŁUCHAJ:

 Przeprowadzili dziki przez ulicę. Zobacz wideo:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE