Protesty na Wiejskiej! Wściekły tłum domaga się zakończenia pandemii. Ludzie mdleją na ulicach!

Pod sejmem zebrał się tłum protestujących. Trudno oszacować, ilu jest uczestników, ale frekwencja jest naprawdę duża. Dwie osoby zemdlały. Ratownicy medyczni udzielali im pomocy

protest
Autor: mp/ Materiały prasowe

Na Wiejskiej przed sejmem punktualnie o godz. 12 zebrał się tłum protestujących. Domagają się zdjęcia obostrzeń i zakończenia pandemii. Osób jest więcej niż podczas poprzedniego protestu. - Kolejny raz domagamy się zakończenia pandemii- krzyczeli wszyscy do rządzących.

Atmosfera jest  naprawdę gorąca. Dwie osoby już zasłabły z powodu wysokiej temperatury. Przez megafony została wezwana pomoc. Ratownicy medyczni natychmiast zjawili się na miejscu i udzielili im pomocy.

PRZECZYTAJ O CZYM PISZEMY Warszawa: Wielkie utrudnienia w samym centrum miasta! Sprawdź gdzie…

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki