PRZERAŻAJĄCE: Kobieta zakatowana przez najbliższych. Upozorowali jej samobójstwo!

2020-03-26 14:48 PIK
Zastraszona kobieta
Autor: Pixabay.com CC0 Public Domain / ninocare Zastraszona kobieta

To jest trudne do wyobrażenia: ojciec i syn przez lata katowali najbliższą im kobietę! W końcu ją zabili i upozorowali jej samobójstwo. Prokuratura zakończyła śledztwo w tej sprawie i skierowała do Sądu Okręgowego akt oskarżenia. Teraz grozi im dożywocie.

Ten rodzinny koszmar w jednej z miejscowości powiatu ostrołęckiego trwał latami. 66-letni Ryszard Stanisław K. i jego syn, 31-letni Mariusz K. przynajmniej od 2014 r. w najbardziej brutalny sposób znęcali się fizycznie i psychicznie nad Krystyną K - żoną pierwszego z mężczyzn i matką drugiego. Doprowadzili do tego, że kobieta trzykrotnie podjęła próby samobójcze.

Za znęcanie trafił do więzienia. Wyszedł - i koszmar zaczął się od nowa!

Tragiczny koniec nastąpił 19 kwietnia 2019 r., kiedy mężczyźnie brutalnie pobili kobietę: - Kopali po głowie i innych częściach ciała oraz dusili. Następnie unieruchomili ją, dociskając do podłoża i odgięli silnie kręgosłup szyjny do tyłu. Doprowadzili do złamania kręgosłupa szyjnego, krwawienia wewnętrznego, obrzęku mózgu, licznych obrażeń głowy. Biegły patomorfolog stwierdził, że bezpośrednią przyczyną zgonu Krystyny K. był wstrząs urazowy w następstwie złamania kręgosłupa szyjnego oraz obrzęk rdzenia kręgowego i obrzęk mózgu - podała Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce.

Krwawe porachunki na Mokotowie: Policja schwytała zabójców!

Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce zakończyła śledztwo w tej sprawie i skierowała do Sądu Okręgowego w Ostrołęce akt oskarżenia. Śledztwo ustaliło, że po dokonaniu zbrodni mężczyźni upozorowali samobójstwo Krystyny K. poprzez powieszenie. 66-latek przyznał się częściowo do znęcania się nad żoną, nie przyznając się do jej zabójstwa. Z kolei 31-latek przyznał się do znęcania się nad matką oraz częściowo do zarzutu jej zabójstwa. Mężczyznom grozi dożywocie.

Policja prosi o pomoc: czy rozpoznajesz tę kobietę?