Pseudo-dżentelmen zrobił to starszej pani! Skandaliczne zachowanie

i

Autor: Pixabay Pseudo-dżentelmen zrobił to starszej pani! Skandaliczne zachowanie

Pseudo-dżentelmen zrobił to starszej pani! Skandaliczne zachowanie

2021-09-06 17:22

Prawdziwy wilk w owczej skórze. Seniorka niosła do mieszkania zakupy, gdy swoją pomoc zaoferował jej 35-letni mężczyzna. Pseudo-dżentelmen wniósł kobiecie ciężką torbę na piąte piętro, jednak szybko okazało się, że miał w tym swój cel. Dyskretnie wyjął z torby 1500 złotych, pożegnał się z kobietą i szybko zbiegł po schodach na dół!

Szarmanckie zachowanie 35-latka najpierw wywołało uśmiech na twarzy seniorki, a później ogromny smutek. Okazało się bowiem, że za miłym zachowaniem młodego człowieka stał jego niecny cel. 80-latka najpierw pojechała do banku po pieniądze. Wyjęła ze swojego konta 3500 zł - 2000 zł schowała do koperty i włożyła do podręcznej torebki, a mniejszą kwotę włożyła tam luzem, ponieważ wiedziała, że za chwilę będzie nimi płaciła za zakupy.

Z banku na osiedle autem przywiózł ją syn. Starsza kobieta postanowiła jeszcze wstąpić do pobliskiego sklepu i tam zrobić zakupy. Przy kasie wyjęła ona zwitek banknotów z torebki, zapłaciła za produkty i resztę włożyła do kieszeni w torbie z zakupami. Zauważył to 35-latek, który postanowił wykorzystać szansę na szybką gotówkę.

Po zakupach 80-latka ruszyła prosto do domu. Kilka metrów przed klatką zaczepił ją mężczyzna. Był bardzo uprzejmy w stosunku do seniorki. Szarmancko otworzył jej drzwi do klatki schodowej i zaoferował pomoc przy wniesieniu zakupów. Gdy nieświadoma zagrożenia kobieta powiedziała, że mieszka na piątym piętrze sprytny mężczyzna niby nacisnął guzik w windzie, po czym stwierdził, że winda nie działa i, że wniesie zakupy na górę.

- Staruszka uznała to za bardzo miły gest. Mówiła, że mężczyzna szedł szybko po schodach. Można powiedzieć, że wbiegł na górę. Po czym chwilę poczekał, aż ona wejdzie, pożegnał się i szybko poszedł na dół - przekazał podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej policji.

Kobieta szybko jednak przekonała się, że pomoc młodego mężczyzny nie była bezinteresowna. - Podczas wykładania zakupów okazało się, że z kieszeni torby zginęło 1500 zł. Pokrzywdzona poinformowała syna, że została okradziona, a następnie wezwała policjantów - wyjaśnił podkom. Koniuszy.

Mundurowi szybko ustalili, że perfidnym złodziejem był 35-latek mieszkający ze swoją konkubiną na terenie Ursusa. Został on zatrzymany w mieszkaniu, a następnie osadzony w policyjnym areszcie. Już następnego dnia usłyszał zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Pseudo-dżentelmen zrobił to starszej pani! Skandaliczne zachowanie

i

Autor: KRP II - Mokotów, Ursynów, Wilanów Pseudo-dżentelmen zrobił to starszej pani! Skandaliczne zachowanie
Sonda
Wolisz płacić kartą czy gotówką?
Pierogarnia zajęła miejsce dla inwalidów. Ratusz wydał zgodę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE