Radom. 10-latek odurzał się gazem do zapalniczek. „Chłopiec wyglądał fatalnie”

i

Autor: shutterstock

SZOK

Radom. 10-latek odurzał się gazem do zapalniczek. „Chłopiec wyglądał fatalnie”

2022-11-17 19:01

Na początku listopada do radomskiej straży miejskiej wpłynęło zgłoszenie dotyczące nieletniego chłopca, który odurzał się gazem do zapalniczek w okolicy stacji paliw przy ul. Poniatowskiego. Na miejsce natychmiast udał się patrol funkcjonariuszy pełniący służbę w terenie. – Chłopiec wyglądał fatalnie. Był słaby, blady i mało kontaktowy – przekazali radomscy funkcjonariusze.

Radom. Nastolatek odurzał się gazem do zapalniczek. Cudem uniknął śmierci!

Na początku listopada do dyżurnego radomskiej straży miejskiej wpłynęło zgłoszenie dotyczące 10-latka, który odurzał się gazem do zapalniczek w obrębie stacji paliw przy ul. Poniatowskiego. Funkcjonariusz niezwłocznie skierował w miejsce zgłoszenia patrol strażników.

Tuż przed przyjazdem patrolu, opisany przez osobę zgłaszającą chłopiec wsiadł do autobusu komunikacji miejskiej. Strażnicy po rozmowie ze zgłaszającą udali się za autobusem, na wysokości przystanku 25 CZERWCA/WARYŃSKIEGO zauważyli chłopca i wyprowadzili z autobusu – czytamy w komunikacji straży miejskiej.

10-latek wyglądał fatalnie. Był słaby, blady i mało kontaktowy. Znaleziono przy nim pojemnik z gazem do zapalniczek o pojemności 300 ml! Z uwagi na jego wygląd oraz zagrożenie zdrowia na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego.

10-latek odurzał się gazem do zapalniczek. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia

Ratownicy medyczni przebadali 10-latka i stwierdzili, że należy przewieźć go do szpitala na szczegółowe badania. Na miejscu zdarzenia pojawiła się również matka chłopca, która nie wyraziła zgody na przewiezienie syna do szpitala – czytamy dalej.

Matka 10-latka przejęła nad nim opiekę. Strażnicy miejscy sporządzili szczegółową dokumentację oraz poinformowali kobietę o tym, że sprawa zostanie zgłoszona na policję oraz skierowana do sądu rodzinnego.

Sonda
Czy straż miejska jest potrzebna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają