Burmistrz Rembertowa: Cieszę się, że dzieci obdarowanych prezentami przybywa

i

Autor: Marek Kudelski/Super Express

Świąteczna AKCJA SUPER EXPRESSU

Rembertów zachęca do udziału w Gwiazdkowym Marzeniu. Ostatni dzień na zgłaszanie!

2022-12-17 10:34

To już ostatnie chwile na przysyłanie nam listów z opisanymi lub namalowanymi przez dzieci marzeniami! Prezenty już czekają, a w tym roku jest ich naprawdę dużo! Mali warszawiacy – zachęcamy do tej przedświątecznej zabawy i udziału w akcji „Gwiazdkowe Marzenie”. Jeszcze tylko w niedzielę 18 grudnia - przyjmujemy zgłoszenia. – Zachęcam do pisania listów do Mikołaja i opisywania marzeń! – zagrzewa do zdobywania prezentów burmistrz Rembertowa Maciej Iwanicki

Burmistrz Rembertowa zachęca przedszkolaki do udziału w „Gwiazdkowym Marzeniu”. By otrzymać prezent, trzeba zgłosić się do akcji za pośrednictwem strony internetowej https://gwiazdkowemarzenie.se.pl. Na tej stronie wysyłamy pracę dziecka (list lub rysunek z opisanymi lub namalowanymi marzeniami) i czekamy na finał i na prezenty. Jest na to czas tylko do 18 grudnia! Piękne paczki z prezentami przygotowujemy wspólnie z władzami dziewięciu dzielnic. Wśród nich jest Rembertów.

– Cieszę się, że wspólnie możemy obsypać dzieci prezentami. Zachęcam do pisania listów do Mikołaja i opisywania marzeń. Wyobraźnia dzieci jest nieograniczona, a my właśnie te marzenia będziemy doceniać i nagradzać – mówi burmistrz Rembertowa Maciej Iwanicki, który promował akcję „Gwiazdkowe Marzenie” w przedszkolu przy ul. Admiralskiej.

Oprócz Rembertowa w akcji biorą udział: Bemowo, Białołęka, Bielany, Ochota, Śródmieście, Ursynów, Wilanów i Wola. Partnerami akcji są: Oskroba, Centrum Szembeka i Tramwaje Warszawskie. Patronat nad „Gwiazdkowym Marzeniem” objął prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają