Kaja zaśpiewa koło Mikołaja

i

Autor: Sebastian Wielechowski/SUPER EXPRESS, materiały prasowe

Akcja Super Expressu

Kaja zaśpiewa koło Mikołaja! To ta gwiazda wystąpi na gali Gwiazdkowego Marzenia. Warto tam być

2022-12-11 9:04

Kaja Gniecioszek to młodziutka, piękna, utalentowana piosenkarka o anielskim głosie, szturmem podbija internet, debiutowała w tym roku na festiwalu w Opolu. To ta 15-letnia artystka zaśpiewa kolędy podczas gali tegorocznej edycji "Gwiazdowego Marzenia". Warto wziąć udział w akcji, by móc posłuchać tego koncertu na żywo i jeszcze otrzymać prezenty!

Kaja Gniecioszek to młodziutka, piękna, utalentowana piosenkarka o anielskim głosie, która debiutowała w tym roku na festiwalu w Opolu. To ta 15-letnia artystka zaśpiewa kolędy podczas gali tegorocznej edycji "Gwiazdowego Marzenia".

Warto powalczyć o to, by móc posłuchać wyjątkowego koncertu i otrzymać prezenty. Ale ta walka w naszej "Super Expressowej" akcji ma być samą przyjemnością! Zachęcamy dzieci do udziału w "Gwiazdkowym Marzeniu". To zabawa, która ma nam pokazać, o czym dziś marzą mali mieszkańcy, i którą chcemy sprawić im radość przed Świętami Bożego Narodzenia. Zasady są proste: dzieci uruchamiają wyobraźnię i opisują lub malują najpiękniej jak potrafią o czym dziś marzą, rodzice rejestrują uczestników na stronie http://gwiazdkowemarzenie.se.pl a kapituła wybiera aż sto prac, które nagrodzimy. Dzieciaki potraficie to zrobić!

Zaskoczcie i wzruszcie dorosłych. A potem bawcie się cudownie podczas gali z Kają Gniecioszek i Mikołajem na Białołęce. W tym roku Mikołajami stają się władze 9 dzielnic Bemowa, Białołęki, Bielan, Ochoty, Rembertowa, Śródmieścia, Ursynowa, Wilanowa i Woli oraz partnerzy akcji – firmy Piekarnia Oskroba, Centrum Szembeka i Tramwaje Warszawskie.

Honorowym patronem "Gwiazdkowego Marzenia 2022" jest prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Czas leci! Konkurs trwa tylko do 18 grudnia.

Posłuchajcie jak śpiewa Kaja Gniecioszek:

Kaja Gniecioszek

i

Autor: materiały prasowe