Warszawa. Tragedia na budowie! Robotnik runął z 7. piętra!

2014-01-14 23:25

Dramat w Alejach Jerozolimskich. Pracujący na budowie wieżowca 35-letni robotnik spadł z siódmego piętra do szybu wentylacyjnego. Mężczyzna zginął na miejscu. Prawdopodobnie był to nieszczęśliwy wypadek, ale sprawdzi to prokuratura.

Powstający budynek, który austriacka firma reklamuje postacią "Supermana", jest już na ukończeniu i właśnie na sam koniec podczas prac wykończeniowych doszło tam do tragedii. Około godz. 12.30 pracujący na wysokości 7. piętra 35-latek spadł z rusztowania do szybu wentylacyjnego. Zatrzymał się dopiero na pierwszym piętrze. Mimo próby reanimacji mężczyzny nie udało się uratować.

- Nasze służby pracowały na miejscu przez kilka godzin. Wykluczyliśmy udział osób trzecich i przekazaliśmy sprawę dalej - mówi kom. Andrzej Browarek (35 l.) z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Zobacz: Monica Spear zamordowana! Miss Wenezueli zginęła wraz z mężem! Przeżyła tylko 5-letnia córeczka

Na miejscu pracował też wczoraj prokurator. Prawdopodobnie był to nieszczęśliwy wypadek. Sprawą zajmie się teraz Państwowa Inspekcja Pracy, która ustali, czy firma budująca biurowiec dopuściła się może jakichś nieprawidłowości.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE