Groza

Rodzinna tragedia w Ursusie. Zwłoki 4 osób znaleźli w domu jednorodzinnym. Prokurator przekazał nam nowe fakty

2024-04-02 14:26

Prokuratura przekazała nowe fakty w sprawie tragedii, jak rozegrała się w domu jednorodzinnym przy ul. Koronacyjnej w Ursusie. W wielkanocny poranek służby odnalazły w budynku zwłoki czterech osób. Śledczy przez prawie dwa dni zabezpieczali ślady. Teraz ujawnili nowe informacje. Wiele wskazuje na to, że doszło do zabójstwa.

Rodzinna tragedia w Ursusie. Zwłoki 4 osób w domu jednorodzinny. Nowe fakty z prokuratury

Jak informowaliśmy już na łamach „Super Expressu”, w niedzielę (31 marca) ratownicy i policjanci znaleźli w domu ciała 4 osób: dwóch mężczyzn i dwóch kobiet. Z nieoficjalnych źródeł wynika, że od lat mieszkały tam dwa małżeństwa. Zadaliśmy pytania o szczegóły. Śledczy nie chcieli ujawniać zbyt wielu informacji.

- Prokuratura Rejonowa Warszawa - Ochota w Warszawie wszczęła w tej sprawie śledztwo, w ramach którego będą badane przyczyny ich śmierci, w tym również możliwość targnięcia się sprawcę na własne życie. W dniach 31 marca oraz 1 kwietnia przeprowadzono oględziny miejsca tego zdarzenia z udziałem Prokuratora oraz biegłego lekarza medycyny sądowej. Została podjęta już decyzja o przeprowadzaniu sesji zwłok zmarłych osób. Z uwagi na dobro tego postępowania oraz trwające czynności procesowe przekazanie bliższych informacji nie jest możliwe – odpisał prok. Szymon Banna z Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Wyniki sekcji zwłok powinniśmy poznać do końca tygodnia.

Ciała 4 osób w domu w Ursusie. Rodzinna tragedia rozegrała się w Wielkanoc

Ursus. Ciała 4 osób w domu jednorodzinnym

Przypomnijmy - ten koszmar rozegrał się w Niedzielę Wielkanocną (31 marca 2024) w warszawskim Ursusie. Ciała czterech osób - dwóch mężczyzn i dwóch kobiet znaleziono w domu jednorodzinnym. Sąsiedzi byli wstrząśnięci tymi wiadomościami. Wpominali mieszkańców, jako cichych i spokojnych. Nikt nie przypuszczał, że w domowym zaciszu może dojść do takiej tragedii.

Numery alarmowe. Sprawdź, czy wiesz, gdzie zadzwonić!

Pytanie 1 z 7
Niegdyś numer na policję. Gdzie teraz dodzwonimy się wybierając numer 997?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki