Brutalny rozbój na Dworcu Zachodnim. Napadli ofiarę w toalecie

2021-11-30 16:12
Brutalny rozbój na Dworcu Zachodnim. Napadli ofiarę w toalecie
Autor: Marcin Wziontek / Super Express Brutalny rozbój na Dworcu Zachodnim. Napadli ofiarę w toalecie

Dramat w publicznej toalecie, przystawili mężczyźnie nóż do brzucha i ograbili z 2 tys. złotych! Dantejskie sceny rozegrały się pod koniec listopada w pobliżu Dworca Zachodniego. Za niczego nie podejrzewającym mężczyzną weszło dwóch mężczyzn w wieku 33 i 20 lat. Po zagrabieniu gotówki uciekli. Policji udało się złapać sprawców.

Do zdarzenia doszło w przydworcowym szalecie. Poszkodowany mężczyzna natychmiast zgłosił się na policję. Szybko ustalono rysopisy sprawców, sprawa zajęli się funkcjonariusze do spraw przestępstw przeciwko życiu i mieniu. Szybko sprawdzono monitoring i ustalono, gdzie mogą przebywać przestępcy. Podczas sprawdzania podziemnego przejścia przy dworcu, policjanci zauważyli podejrzanych. Chwilę później zostali zatrzymani i przewiezieni na komendę policji na Ochocie.

Podczas przeszukania okazało się, że starszy rozbójnik posiada przy sobie ponad gram marihuany. Policjanci przewieźli delikwentów do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. 33-latek odpowie do tego za posiadanie nielegalnej używki. Decyzja sadu obaj zostali aresztowani na okres 3 miesięcy. Za ich wyczyny grozi im wiele lat odsiadki.

Rzucił się z nożem na policjantów. Grozi mu 10 lat więzienia

Groza na Woli

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło tez na początku listopada na Woli. Wtedy swoim współlokatorom groził nożem 38-letni Nigeryjczyk. Wcześniej miał uderzyć w twarz kobietę i jej partnera. Na miejsce została wezwana policja, która zabrała agresora.

Sonda
Czy kiedykolwiek groził Ci ktoś nożem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE