Desperacki czyn

Runął z mostu prosto na beton. Nie żyje. Tragedia na Moście Gdańskim w Warszawie

2022-10-04 21:40

Tragedia na Moście Gdańskim. We wtorek (4 października) mężczyzna runął z wielkiej wysokości prosto na betonowe nabrzeże. Przerażeni świadkowie natychmiast wezwali pomoc. Na miejsce ruszyły wszystkie służby: straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Niestety, na ratunek nie było żadnych szans. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że był to desperacki krok.

Most Gdański w Warszawie. Mężczyzna runął na beton

Ogromna tragedia rozegrała się o godzinie 20. - Otrzymaliśmy wezwanie do osoby, która spadła z dużej wysokości na betonowe nabrzeże. Na miejsce przyjechały 3 zastępy straży pożarnej, 2 zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Niestety, lekarz stwierdził zgon na miejscu – przekazał w rozmowie z „Super Expressem” Bogdan Smoter, oficer Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. Widok był makabryczny. Ciało mężczyzny upadło wprost na betonowe schody nad Wisłą. Gdy ratownicy przybyli na miejsce, nie było już szans na ratunek. Policjanci zasłonili zwłoki parawanem na czas prowadzonych na miejscu czynności. Na razie nie wiadomo kim był nieszczęśnik. Prawdopodobnie nie miał przy sobie dokumentów. Teraz mundurowi będą ustalali jego tożsamość.

Warszawa. Pomoc dla osób w kryzysie

Każdy może przyczynić się do zapobiegania samobójstwom. Pamiętaj, jeśli potrzebujesz pomocy, zgłoś się do osób oraz instytucji pomocowych takich jak: psycholog, psychiatra, telefon zaufania 116 123, Ośrodek Interwencji Kryzysowej, czy Poradnia Zdrowia Psychicznego.

Listen to "Samobójstwa Polaków [DROGOWSKAZY]" on Spreaker.
Sonda
Czy pomoc psychologiczna w Polsce jest wystarczająco rozwinięta?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE