Sandra znęcała się nad 4-letnią Nikolą i zniknęła. Policja ściga 25-latkę listem gończym!

i

Autor: KPP Wołomin

HORROR W MARKACH POD WARSZAWĄ

Sandra znęcała się nad 4-letnią Nikolą i zniknęła. Policja ściga 25-latkę listem gończym!

2022-08-03 15:07

25-letnia Sandra Szlezingier znęcała się nad swoją 4-letnią córeczką Nikolą. Według śledczych, dziewczynka miała być regularnie bita przez swoją matkę. Sprawa wyszła na jaw, gdy ślady bicia na ciele dziecka zauważyli pracownicy przedszkola w Markach. O tym horrorze w pisaliśmy rok temu. Wówczas w rozmowie z nami 25-latka nie przyznawała się do znęcania nad dzieckiem. Teraz kobieta zniknęła. Prokuratura wydała za 25-latką list gończy!

Przedszkolanki zauważyły siniaki na ciele 4-latki

Wszystko zaczęło się roku temu, kiedy dyrektora przedszkola w Markach zaalarmowała służby, że 4-letnia Nikola może być ofiarą przemocy domowej. Pracownicy przedszkola zauważyli na ciele dziewczynki siniaki. Ślady bicia były wszędzie – na plecach i pośladkach dziecka. Reakcja służb była natychmiastowa. Dziecko zostało przewiezione na badania do szpitala, a kobieta trafiła na przesłuchanie. Zaraz potem prokuratura postawiła jej zarzut psychicznego i fizycznego znęcania się nad 4-letnią Nikolą.

"Dałam jej tylko kilka klapsów"

4-letnia Nikola i jej maleńka siostrzyczka trafiły do rodziny zastępczej. 25-letnia Sandra Szlezingier otrzymała zakaz zbliżania się do swoich dzieci i policyjny dozór. W tym czasie poszukiwana obecnie listem gończym kobieta w rozmowie z nami zaprzeczała, że znęcała się nad córką. - Zobaczyłam, że ma w ręku maszynkę do golenia. Nie chciała jej odłożyć. Zdenerwowałam się, wyrwałam ją jej z ręki i dałam kilka klapsów, ale nie takich, żeby były siniaki - rok temu mówiła w rozmowie z "Super Expressem" mama 4-letniej Nikoli.

Żona gangstera pobiła dziecko? Opowiada o tym co się stało naprawdę

Prokuratura w Wołominie ściga 25-latkę listem gończym

Teraz Prokuratura Rejonowa w Wołominie wydała za 25-letnią Sandrą Szlezingier list gończy. 25-latka ma trafić do tymczasowego aresztu na 3 miesiące! Sandra Szlezingier ma 165 cm wzrostu, jest szczupłej budowa ciała, ma długie włosy i piwne oczy. Policjanci proszą o przekazanie wszelkich informacji dotyczących aktualnego miejsca pobytu poszukiwanej Sandry Szlezingier, dzwoniąc na numer alarmowy 112, 997 lub bezpośrednio do Komisariatu Policji w Markach pod numer 47 72 47 761. Informację można przekazywać też na adres mailowy: komendant.kp-marki@ksp.policja.gov.pl

ZOBACZ TEŻ: Horror w Markach! Siniaki na plecach 4- letniej Nikoli. Piękna żona gangstera biła swoją córeczkę?

Sonda
Czy kary za znęcanie się nad bliskimi powinny być wyższe?
Nasi Partnerzy polecają