Ścigali kierowcę volvo po Bielanach. Tak gnał ulicami dzielnicy, że wylądował na latarni

2021-03-03 16:52 Damian Ryndak
Uciekał przed policją, wylądował na latarni
Autor: Tadeusz Mróz

Brawurowy pościg na Bielanach. Kierowca volvo nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Mężczyzna na widok goniącego go radiowozu dodał gazu i zaczął uciekać. Pędził tak szybko, że stracił panowanie nad kierownicą i wylądował na słupie.

Sceny niczym z filmu akcji rozegrały się przy skrzyżowaniu na Marymonckiej. Kierujący volvo jechał mostem Północnym. W pewnym momencie policyjny patrol próbował zatrzymać go do kontroli. Ale kierowca zignorował funkcjonariuszy i pojechał dalej. Policjanci włączyli sygnały i ruszyli za nim w pościg. Na widok radiowozu siedzący za kierownica volvo dodał gazu i zaczął uciekać. Jego szaleńcze wybryki nie trwały jednak długo. Przy Agorze stracił panowanie nad pojazdem i uderzył z impetem w latarnię. Policjanci zatrzymali go przy samochodzie. - W trakcie czynności kierujący został przebadany na zawartość alkoholu. Okazało się, że jest trzeźwy. Teraz będzie odpowiadał za niezatrzymanie się do policyjnej kontroli - informuje Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej policji.

Afera w Otwocku. Mobbing w ZGM. Dyrektor do sekretarki. Nie zarobię przez panią 30 tys.
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE