Sebastian W. z Pragi Południe - złodziej kryminalista złapany w sklepie

2010-03-26 2:00

Kradł wszystko, co wpadło mu w ręce! 20-latek z Pragi-Południe w ciągu zaledwie kilku miesięcy obrabował co najmniej 16 mieszkań. Kompletnie zaskoczonego złodzieja mundurowi złapali, gdy... robił zakupy w sklepie.

Jest młody, ale już zasłużył sobie na miano prawdziwego kryminalisty. Sebastian W. (20 l.) zawsze działał w ten sam sposób. Wybierał sobie mieszkanie na parterze. Potem sprawdzał, czy uda mu się wejść przez otwarte okno. Jeśli nie, wyłamywał zamki w drzwiach. Kiedy już wszedł do środka, zwijał wszystko, co się dało.

Przeczytaj koniecznie: Warszawa: Zmuszał do prostytucji, w końcu wpadł w ręce policji

Kradł telefony, pieniądze, biżuterię, zegarki, aparaty fotograficzne, nawigacje samochodowe, golarki elektryczne, laptopy, sprzęt grający, ale nie pogardził też wiertarkami, szlifierkami, wentylatorami, a nawet wędkami i kosmetykami. Mundurowi przyłapali go w... sklepie, kiedy niczego niepodejrzewający rabuś spokojnie robił zakupy. Mężczyzna próbował uciekać, ale policjanci szybko go złapali. W jego mieszkaniu znaleźli mnóstwo przedmiotów pochodzących z kradzieży. Część z nich zamierzał sprzedać, a część podarować swojej narzeczonej. Teraz Sebastianem W. zajmie się prokurator.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE