Smutne informacje

Śmieciarka przejechała emerytkę, prokuratura przekazała tragiczne wieści. Kobieta nie żyje

2024-02-21 18:31

Koszmarny wypadek na ul. Szklanych Domów na warszawskiej Pradze zakończył się tragicznie. W miniony piątek, 16 lutego, śmieciarka potrąciła emerytkę. Starsza kobieta krytycznym stanie trafiła do szpitala. Niestety, lekarzom nie udało się uratować życia pacjentki. Emerytka zmarła. Sprawą wypadku zajęła się prokuratura.

Warszawa, Praga-Południe. Śmieciarka potraciła emerytkę

Do wypadku doszło chwilę po godz. 15 w piątek, 16 lutego. Z naszych ustaleń wynika, że starsza kobieta spacerowała chodnikiem, kiedy zobaczyła śmieciarkę. Postanowiła ją ominąć. Nagle auto ruszyło do przodu, rozjeżdżając emerytkę. Kobieta w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Niestety, niespełna tydzień po wypadku do naszej redakcji dotarły smutne wieści. Lekarzom nie udało się uratować życia rannej seniorce. - Kobieta zmarła - przekazała w rozmowie z "Super Expressem" prok. Katarzyna Skrzeczkowska z Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

Kierowca śmieciarki na miejscu tragedii został przebadany na obecność alkoholu w organizmie. Był trzeźwy.

Prokuratura wyjaśnia sprawę wypadku

Sprawą tragicznego wypadku przy ul. Szklanych Domów na warszawskiej Pradze zajęła się prokuratura. - Postępowanie prowadzone jest z artykułu 177 paragraf 2. Chodzi o wypadek ze skutkiem śmiertelnym - poinformowała prok. Skrzeczkowska. - Nikt nie usłyszał zarzutów. Postępowanie prowadzone jest w sprawie - dodała.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki