Śmiertelny wypadek pod Wyszogrodem. Zmasakrowane trzy auta. Jedna osoba nie żyje

i

Autor: OSP RĘBOWO Śmiertelny wypadek pod Wyszogrodem. Zmasakrowane trzy auta. Jedna osoba nie żyje

PRZERAŻAJĄCE!

Śmiertelny wypadek pod Wyszogrodem. Czołówka obok szkoły podstawowej! Jedna osoba nie żyje

2023-03-29 7:52

W środę z samego rana, 29 marca, chwilę przed godziną 6, w malutkiej miejscowości Rębowo doszło do przerażającego wypadku. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. Ze wstępnych informacji: doszło do zderzenia dwóch samochodów. Droga na odcinku pomiędzy Wyszogrodem a Płońskiem jest kompletnie zablokowana.

Rębowo. Śmiertelny wypadek. Jedna osoba nie żyje, trzy ranne

Środowy poranek nie był spokojny dla mieszkańców malutkiej miejscowości Rębowo. W okolicach szkoły podstawowej, na drodze krajowej 50 zderzyły się dwa pojazdy: osobówka z ciężarówką. Jak udało nam się dowiedzieć, niestety, w wypadku zginęła jedna osoba. Droga pomiędzy Wyszogrodem a Płońskiem jest kompletnie zablokowana.

Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 5:40. W Rębowie czołowo zderzyły się dwa pojazdy. Kierowca audi wyprzedzając, zderzył się czołowo z mercedesem. Pomimo reanimacji kierowca audi zmarł na miejscu – przekazała "Super Expressowi" sierż. szt. Monika Jakubowska, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Płocku.

Trzy osoby zostały poszkodowane i przetransportowane do szpitala. – Utrudnienia mogą potrwać nawet cztery godziny – dodaje policjantka.

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają