Sochaczew. Odkryli, że ich maleństwo nie oddycha. Rozpacz rozdziera serce, nic nie mogli zrobić

i

Autor: Shutterstock

Szok!

Sochaczew. Odkryli, że ich maleństwo nie oddycha. Rozpacz rozdziera serce, nic nie mogli zrobić

2023-05-28 5:25

Ogromna tragedia w Sochaczewie. Rodzice 2-miesięcznego maluszka odkryli, że ich dziecko nie daje znaku życia. Jak informuje portal e-sochaczew.pl do tragedii doszło w połowie maja na jednym z osiedli. Sprawą zajęła się prokuratura. Śledczy podali swoje wstępne ustalenia w sprawie śmierci niemowlęcia.

Sochaczew. Nie żyje noworodek. Wstrząsająca śmierć dziecka

Los ludzki bywa bardzo okrutny. Nigdy nie wiadomo, ile czasu pozostało naszym najbliższym. Często odchodzą od nas osoby, które miały przed sobą dosłownie całe życie. Tak było w tym przypadku. Para z osiedla 600 – lecia w Sochaczewie nagle spostrzegła, że ich 2-miesięczne maleństwo nie daje znaku życia. Na miejsce pilnie ruszyły wszystkie służby ratunkowe. Niestety, na ratunek nie było szans. Niczego nie dało się zrobić, dziecko już nie żyło.

Sprawą śmierci dziecka zajęła się prokuratura. - Uprzejmie informuje, iż w jednym z lokali mieszkalnych położonych przy Al. 600 - Lecia w Sochaczewie, woj. mazowieckie ujawniono zwłoki niemowlęcia. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż do jego zgonu nie przyczyniły się osoby trzecie – poinformowała cytowana przez portal e-sochaczew sochaczewska prokuratura.

Sonda
Dzwoniłeś/aś kiedyś na 112?