Sportowe BMW czołowo zderzyło się z busem pełnym ludzi. 5 osób trafiło do szpitala

i

Autor: TADEUSZ MRÓZ Sportowe BMW czołowo zderzyło się z busem pełnym ludzi. 5 osób trafiło do szpitala

Młody kierowca wjechał sportowym BMW w busa. 5 osób w szpitalu, droga kompletnie zablokowana

2022-02-12 12:34

Koszmarny wypadek pod Pruszkowem. W sobotę (12 lutego) w miejscowości Stara Wieś pasażerski bus zderzył się czołowo na drodze lokalnej z osobowym BMW. Z pierwszych ustaleń wynika, że kierowca sportowego auta stracił panowanie nad pojazdem i huknął w pojazd pasażerski. Na miejscu pracują służby, a droga jest zablokowana. 5 osób zostało zabranych do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę przed godziną 10. Jak wynika z ustaleń reporterów „Super Expressu” młody kierowca za kółkiem sportowej maszyny stracił panowanie nad autem na łuku drogi. Zjechał na lewy pas i rozbił się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka busem. W środku było 12 osób.

Zdarzenie miało miejsce na drodze serwisowej na wysokości Stara Wieś 312 - Otrzymaliśmy zgłoszenie o godzinie 9:44. Na drodze lokalnej doszło do czołowego zderzenia busa marki Mercedes z osobowym BMW. 5 osób zostało zabranych do szpitala. Na chwilę obecną droga jest nadal zablokowana – przekazał o godzinie 12:30 Rafał Markiewicz ze stołecznej policji.

Policja zbadała kierowców obu pojazdów na obecność alkoholu. - Obaj byli trzeźwi – poinformował policjant. Na miejscu pracuje policja i straż pożarna. Zespoły ratownictwa medycznego udzieliły poszkodowanym pomocy i zabrały je do warszawskich szpitali.

Wypadek pod Nadarzynem. Zawiniła oblodzona droga?

Na razie nie znamy dokładnych przyczyn tego zdarzenia. Jak ustalili nieoficjalnie reporterzy „Super Expressu” kierowca BMW miał tłumaczyć je oblodzeniem na drodze.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Wypadek na Al. Solidarności w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE