Zaginął Dominik Wróblewski

i

Autor: KPP Pruszków Zaginął Dominik Wróblewski

Sprawa tajemniczego zaginięcia Dominika zakończona. Znamy wyniki poszukiwań...

Dziś po godz. 17 informowaliśmy o tajemniczym zaginięciu młodego chłopaka. 18-letni Dominik Wróblewski wyszedł z domu i do teraz nie wrócił. Ostatni raz był widziany w Warszawie. Policjanci zakończyli śledztwo. Znamy wyniki poszukiwań.

Nastolatek wyszedł z rodzinnego domu w Piastowie 12 grudnia o godz. 18. Do tej pory nie nawiązał z rodziną żadnego kontaktu. Policja informuje że 18-latek był widziany około 1 w nocy w Warszawie, w pobliżu Alei Krakowskiej 291. "Ktokolwiek zna miejsce pobytu lub posiada inne informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszkowie ul. Kraszewskiego 8, telefonicznie: 47 72 46 -213, za pośrednictwem poczty elektronicznej : oficer .prasowy. [email protected] lub najbliższą jednostką Policji pod numer 112." - informowała policja w Pruszkowie.

Warszawa: Tajemnicza kradzież na Pradze. Buchnął rower z klatki, w zamian zostawił swój [GALERIA, WIDEO]

Zakończyła się akcja poszukiwawcza. Policja usunęła wpis ze swojej strony oraz zgodnie z informacjami oficera dyżurnego Komendy Stołecznej Policji chłopak na szczęście żyje i wrócił do domu.

Szok! Zamordowała MĘŻA, wywiozła ciało do lasu i UDAWAŁA, że zaginął! Zła żona w rękach policji