TYLKO U NAS: Przerażający wypadek na torach. Człowiek zmiażdżony przez pociąg [ZDJĘCIA, NOWE FAKTY]

2020-12-14 19:29

Groza i ogromne utrudnienia na torowisku. Na wjeździe do Warszawy od strony Ząbek doszło do tragedii. Mężczyzna został zmiażdżony przez pociąg. Ruch kolei został wstrzymany! Czy ten mężczyzna chciał się zabić?

Kolejny wypadek na torach. - Zgłoszenie dostaliśmy przed godz. 16. Na Targówku miało miejsce potrącenie osoby przez pociąg. Na miejscu pracuje policja i prokuratura - informuje informuje nadkom. Jarosław Florczak. Z relacji świadków wiemy, iż dramatyczne zdarzenie miało miejsce na wysokości Kauflanda przy al. Solidarności. Świadkowie relacjonują, że pociąg Kolei Mazowieckich zmiażdżył człowieka na torach. - Na miejscu wypadku widać rozstawiony parawan. Byli tam medycy oraz policja - relacjonuje świadek. Policja nie podaje wieku ani nawet płci, ewiemy jednak, że to mężczyzna.

Na portalu pasażera już są informacje o utrudnieniach na torach. - Mogą wystąpić opóźnienia pociągów do około 20 minut. Przewidywany czas trwania utrudnień do około godziny 19:00. Przepraszamy za utrudnienia.

Horror na Bródnie! PSYCHOPATA terroryzuje cały blok. Straszy i obmacuje dzieci [WIDEO]

Koleje Mazowieckie także podają informacje o utrudnieniach - Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Warszawa - Szulborze Wielkie (odcinek Warszawa Wileńska - Ząbki). Niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane, kursujące w skróconej relacji, kursować inną trasą niż przewidziana w rozkładzie jazdy. Opóźnienia pociągów mogą ulegać zmianie. - informują kolejarze. 

Kilka pociągów kolei Mazowieckich zostało odwołanych. Ruch odbywał się jednym torem do godz. 19.

To najprawdopodobniej nie było samobójstwo. Z nieoficjalnych ustaleń "Super Expressu" wynika, że to nieszczęśliwy wypadek. Mężczyzna przechodził przez tory w niedozwolonym miejscu i pociąg dosłownie zmiótł go z drogi. Trwa ustalanie tożsamości ofiary.

Rozpędzone auto jechało wprost pod pociąg! PRZERAŻAJĄCE nagranie z przejazdu kolejowego!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE