Stado dzików zablokowało S8. Kierowcy próbowali opanować sytuację

2021-07-24 18:01
Stado dzików zablokowało S8. Kierowcy próbowali opanować sytuację
Autor: Pixabay Stado dzików zablokowało S8

Ruchliwa trasa S8 to nie jest bezpieczniejsze miejsce dla spacerujących zwierząt. Jednak pewna rodzina dzików nie przejmowała się czyhającym niebezpieczeństwem i w najlepsze spacerowała środkiem drogi. Kierowcy ruszyli na pomoc dzikim zwierzętom, które w każdej chwili mogły doprowadzić do tragedii.

Dziki w Warszawie stają się coraz mniej niecodziennym widokiem. Zwierzęta coraz częściej goszczą w stolicy. W ostatnim czasie najbardziej upodobały sobie tereny Białołęki. Już nie raz pisaliśmy o dzikach, które postanowiły pospacerować bliżej ludzi.

ZOBACZ TEŻ: Prawie 40 dzików siało postrach na ulicy. Mieszkańcy Białołęki są przerażeni: "Strach wychodzić"

Tym razem liczna rodzina dzików skutecznie zablokowała przejazd trasą S8. Kontakt24 otrzymał nagranie, na którym dokładnie widać spacerującą rodzinę dzikich zwierząt, którą kierowcy próbują bezpiecznie wyprowadzić z jezdni na pas zieleni.

Ta niezwykle niebezpieczna sytuacja zarówno dla kierowców, jak i dla dzików, miała miejsce w czwartek, około godziny 19 na trasie S8 na Białołęce. Zwierzęta szły beztrosko po trasie szybkiego ruchu, blokując kierowcom drogę. Niektórzy kierowcy zwalniali i próbowali przegonić dziki bezpiecznie na pas zieleni, inni wymijali ostrożnie kierowców pomagających zwierzętom i jechali dalej.

NIE PRZEGAP: Ale afera! Policja dorwała ducha w galerii w Warszawie. Ten mężczyzna od roku nie żyje

Na szczęście współpraca kierowców okazała się skuteczna i liczna rodzina dzików bezpiecznie mogła pobiec dalej, z dala od ruchliwej trasy.

Ale afera. Policja dorwała ducha w galerii w Warszawie. Ten człowiek nie żyje od roku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE