Dramat!

Staruszka wpadła pod tramwaj na przejściu dla pieszych! Tragedia w centrum

2024-02-09 20:09

Tragedia w centrum Warszawy. Starsza kobieta wpadła pod nadjeżdżający tramwaj. Do wypadku doszło na pasach pomiędzy rondem Dmowskiego a ulicą Kruczą. Motorniczy nie zdołał w porę wyhamować tramwaju. 82-latka zginęła na miejscu. Grupa dochodzeniowo-śledcza policji zabezpiecza pod nadzorem prokuratora ślady.

Warszawa. Staruszka wpadła pod tramwaj na przejściu dla pieszych! Tragedia w centrum

Zgrzyt hamującego tramwaju zmroził przechodniów. W samym centrum Warszawy doszło do kolejnego nieszczęścia. W piątek (9 lutego) starsza kobieta zginęła przejechana przez tramwaj. - O godzinie 18:20 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku w Al. Jerozolimskich. Tramwaj linii nr 9 jadący w kierunku Pragi śmiertelnie potrącił kobietę na oznakowanym przejściu dla pieszych – powiedział Jacek Wiśniewski ze stołecznej policji. Jak dodał, motorniczy był trzeźwy. Policjanci zabezpieczają ślady zdarzenia. Na miejscu jest prokurator. Śledczy zbadają w jakich okolicznościach doszło do tej tragedii. Kluczowe będzie ustalenie, kto miał zielone światło.

O godzinie 20 służby wciąż pracowały na miejscu. Ruch tramwajowy został zablokowany w obu kierunkach. Z ruchu wyłączony jest też jeden pasów jezdni.

QUIZ z wiedzy podstawowej. Czy znasz numery alarmowe? 11/11 obowiązkiem każdego!

Pytanie 1 z 11
1. Na początek coś prostego: Numer na Państwową Straż Pożarną, to: