Strażacy w żałobie. Nie żyje komendant z Sochaczewa. „Odszedł na wieczną służbę”

i

Autor: PSP w Sochaczewie Strażacy w żałobie. Nie żyje komendant z Sochaczewa. „Odszedł na wieczną służbę”

Smutne wieści

Strażacy w żałobie. Nie żyje komendant z Sochaczewa. „Odszedł na wieczną służbę”

2023-03-31 19:56

Nie żyje st. bryg. w st. spocz. Paweł Kubiak. Był wieloletnim komendantem Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie. Tragiczne wieści strażacy przekazali w mediach społecznościowych. - Rodzinie i najbliższym zmarłego składamy szczere wyrazy współczucia – napisali w poruszającym pożegnaniu.

Sochaczew. Nie żyje komendant Paweł Kubiak

Strażacy przekazali smutne wieści w piątek, 31 marca. - Z głębokim żalem informujemy, że 31 marca 2023 roku zmarł st. bryg. w st. spocz. Paweł Kubiak – Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie w latach 1997-2014. Rodzinie i najbliższym zmarłego składamy szczere wyrazy współczucia – napisali w poście na Facebooku. Nie znamy jeszcze daty i miejsca pogrzebu. - O terminie uroczystości pogrzebowych poinformujemy wkrótce - przekazali strażacy.

Jak informuje portal e-sochaczew Paweł Kubiak był związany ze strażą pożarną przez 31 lat. W ostatnich latach zmagał się z ciężką chorobą. W pomoc w walce o zdrowie chętnie angażowali się mieszkańcy Sochaczewa chętnie przekazują środki na rehabilitację.

Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej w Polsce?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany