Strażnik miejski wypadł z okna na służbie! Dramatyczna akcja

2021-09-10 16:19
Strażnik miejski wypadł wczoraj z okna budynku komendy
Autor: Tadeusz Mróz Strażnik miejski wypadł wczoraj z okna budynku komendy

Dość tajemnicza akcja miała miejsce w czwartek wieczorem w siedzibie straży miejskiej na Pradze-Południe. Z okna na drugim pietrze budynku przy ul. Kobielskiej wypadł funkcjonariusz! Przeżył. Trafił do szpitala. Co tam się działo?! Sprawę bada policja.

- Całe zdarzenie mogę określić jako nieszczęśliwy wypadek. Funkcjonariusz straży miejskiej wypadł przez okno. Był wtedy na służbie – mówi nam rzecznik Straży Miejskiej Jerzy Jabraszko.

- Mogę potwierdzić, że o godz. 18:30 otrzymaliśmy zgłoszenie o zajściu przy ul. Kobielskiej 5. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz przesłuchali świadków. Wezwana została karetka pogotowia, która zabrała poszkodowanego do szpitala – uzupełnia informacje nadkom. Joanna Węgrzyniak policji na Pradze-Południe. Mężczyzna przeżył. Ma obrażenia kończyn.

Co tam się działo?!

Jak udało się nam ustalić nieoficjalnie, nie była to próba samobójcza. Mężczyzna wypadł z okna komendy na drugim piętrze, od strony wejścia do budynku Więc co? Efekt służbowej imprezy na komendzie? Czy funkcjonariusz w chwili wypadku był trzeźwy? O tym już strażnicy nie informują. - Będzie prowadzone wewnętrzne postępowanie wyjaśniające – stwierdza rzecznik Straży Miejskiej.

Patryka oślepiła lampa na gali boksu. 13-latek nie odzyska pełni zdrowia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE