Syn okradł matkę, żeby mieć pieniądze na używki. Zabrał jej... waltornię

i

Autor: KRP VII – PRAGA POŁUDNIE, REMBERTÓW, WAWER, WESOŁA Syn okradł matkę, żeby mieć pieniądze na używki. Zabrał jej... waltornię

Syn okradł matkę, żeby mieć pieniądze na używki. Zabrał jej... waltornię

2022-02-08 18:00

Wyrodny syn okradł swoją matkę, żeby w łatwy i szybki sposób zdobyć pieniądze na papierosy i alkohol. Łupem 49-letniego mężczyzny stała się waltornia, którą złodziejaszek wyniósł z domu rodzinnego. Jak zeznał policjantom, skradziony instrument muzyczny sprzedał na bazarze. 49-latek został zatrzymany. Usłyszał już zarzut.

Czego to człowiek nie zrobi dla pieniędzy! 49-latek okradł swoją matkę, bo brakowało mu pieniędzy na używki. Mężczyzna zabrał ze swojego domu rodzinnego cenny instrument muzyczny - waltornię wartą co najmniej 2 tys. złotych.

- Pod koniec ubiegłego tygodnia funkcjonariusze operacyjnie ustalili, gdzie mężczyzna aktualnie się znajduje i go zatrzymali - przekazała nadkom. Joanna Węgrzyniak z południowopraskiej policji.

Mężczyzna przyznał się do kradzieży. Jak sam stwierdził, zabrał waltornię, bo nie miał pieniędzy na papierosy i alkohol. - Twierdził, że sprzedał ją przypadkowej osobie na jednym z bazarów - przekazała policjantka. 49-latek usłyszał zarzut kradzieży.

Policjanci nie poprzestali jednak na zatrzymaniu złodziejaszka. Dotarli do lombardu, w którym odzyskali i zabezpieczyli skradziony instrument. Powróci on do prawowitej właścicielki.

Sonda
Czy umiesz grać na jakimś instrumencie muzycznym?
Nowa siedziba kancelarii warszawskiego ratusza
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE