Zoo Wrocław: Hipopotam nilowy

i

Autor: Zoo Wrocław Zoo Wrocław: Hipopotam nilowy

Szczepienie w Warszawskim ZOO! Hipopotam zaprasza po dawkę

2021-07-02 17:11

Urząd miasta chce szczepić ludzi na każdym kroku. Walka z koronawirusem całkowicie zmienia swoje oblicze. Z początku, preparaty udzielne były wyłącznie w placówkach szpitalnych, a otrzymanie swojej dawki wiązało się z długą kolejką. Szczepienia zmieniły swój charakter na bardziej przyjazne. Kolejne dwa punkty szczepień w ten weekend dołączają do listy szczepionkowych lokalizacji.

Pierwszy z punktów został umieszczony w środku warszawskiego zoo. Nieco abstrakcyjny pomysł, ma zachęcić warszawiaków do zaszczepienia się „przy okazji”. Jego otwarcie nastąpi w sobotę, a otwarty będzie w godzinach 11-17.

- Szczepienie udzielane będzie tuż obok pawilonu hipopotamów. Przewidziane jest dla gości zoo licznie odwiedzających stołeczny ogród w weekendy. Aby się na nie dostać, należy kupić bilet do zoo. Mamy nadzieję, że dla wielu odwiedzających, będzie to okazja na połączenie przyjemnego z pożytecznym – mówi Anna Karczewska z Warszawskiego ZOO.

Zobacz: Morderstwo pana Stasia z Ząbek. Oskarżony badany wykrywaczem kłamstw. Co się stało w warzywniaku?

Druga, nowa lokalizacja to Skwer Hoovera znajdujący się przy ul. Krakowskie Przedmieście 60A. Co ważne, to pierwszy powszechny punkt szczepień, który położony jest w ścisłym centrum Warszawy. W weekend pracować będzie w godzinach 12-18.

Przeczytaj także: Koszmarny wypadek na Targówku. Stracił życie na betonowym filarze. Przerażające zdjęcia

Codzienne powszechne punkty szczepień:- Białołęcki Ośrodek Kultury, Strumykowa 21- Hala Sportowa OsiR Targówek, Ossowskiego 25- Stadion Legii, Łazienkowska 3- Warszawskie Centrum Kultury, Żegańska 1A.

Weekendowe powszechne punkty szczepień:- Pardk Wodny Moczydło, Górczewska 69/73- Bulwary Wiślane, Punkt Informacji Turystycznej- ZOO, Ratuszowa 1/3- Skwer Hoovera, Krakowskie Przedmieście 60A.

Zobacz także: Jacek brutalnie zabił się z miłości na oczach matki. Umierał leżąc z nią w łóżku

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE