Jest nagranie

Szok pod Piasecznem. Złodzieje ukradli z samochodu plecak z pieniędzmi. W środku było 500 tysięcy złotych!

2023-03-22 10:32

Szok, złodzieje ukradli z samochodu wielkie pieniądze! Do kradzieży doszło na stacji benzynowej w Łazach pod Piasecznem. Dwaj rabusie zakradli się do otwartego bmw i wyciągnęli z niego plecak. Jego zawartość musiała przyprawić ich zawrót głowy. W środku było aż 500 tysięcy złotych w rożnych walutach! Tropem przestępców natychmiast ruszyli zawiadomieni policjanci. Udało się zatrzymać 33-letniego obywatela Gruzji.

Łazy. Ukradli plecak z wielką kasą. W środku było 500 tys. zł

Do policji w Lesznowoli zgłosił się mężczyzna, który stracił plecak na sytuacji benzynowej. Gdy tankował swoje bmw do samochodu zakradł się złodziej i zabrał gotówkę! Na szczęście całe zajście uchwyciła kamera monitoringu. - Funkcjonariusze zajmujący się sprawą bardzo szybko zabezpieczyli nagranie z kamer monitoringu, wnikliwie je przeanalizowali i już tego samego dnia ustalili kto mógł dokonać tego niecnego czynu. Kolejnego dnia rano piaseczyńscy kryminalni złożyli wizytę obywatelowi Gruzji, który swój łup ukrył w mieszkaniu na terenie Ząbek. Funkcjonariuszom drzwi otworzył wyraźnie zaskoczony ich widokiem 43-latek, który od razu poinformował, że oprócz niego i jego koleżanki w mieszkaniu nie ma nikogo innego. To tłumaczenie nie przekonało jednak kryminalnych, którzy w jednym z pokoi, w skrzyni łóżka odnaleźli 33-latka odpowiedzialnego za kradzież plecaka i gotówki. Odzyskali również 20 tysięcy dolarów – informuje asp. Magdalena Gąsowska z policji w Piasecznie.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do komisariatu policji. Usłyszał zarzut karny, a sąd przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej w Piasecznie i podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu zatrzymanego mężczyzny na okres 3 miesięcy. Popełnione przez niego przestępstwo zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Czy padłeś/aś kiedyś ofiarą kradzieży?
Nasi Partnerzy polecają