Szokujący incydent w Piasecznie. Małżeństwo robiło to na parkingu pod sądem! Wszystko się nagrało [WIDEO]

i

Autor: KPP w Piasecznie Szokujący incydent w Piasecznie. Małżeństwo robiło to na parkingu pod sądem! Wszystko się nagrało [WIDEO]

Wstyd!

Szokujący incydent w Piasecznie. Małżeństwo robiło to na parkingu pod sądem! Wszystko się nagrało [WIDEO]

2023-01-21 14:20

Pewne małżeństwo chyba nie do końca zdawało sobie sprawę, że ich zabawę nagrywają kamery monitoringu. Tuż przy siedzibie Sądu Rejonowego w Piasecznie jawnie łamali obowiązujące zasady i to w bardzo niebezpieczny sposób. 35-letni mężczyzna woził swoją żonę po parkinu. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie akt, że kobieta znajdowała się poza pojazdem!

Szokujące zachowanie małżeństwa w Piasecznie

Incydent, do którego doszło w Piasecznie, opisała tamtejsza policja. Pewne małżeństwo postanowiło niebezpiecznie zabawić się na parkingu tuż przy siedzibie Sądu Rejonowego. Ich wyczyny zarejestrowały kamery monitoringu, a nagranie opublikowała policja, jako przestrogę, dla innych "odważnych".

35-letni mężczyzna postanowił bowiem przewieźć swoją żonę autem w sposób nie tylko niezgodny z jakimikolwiek przepisami, ale też z pominięciem chociażby podstawowych zasad bezpieczeństwa.

- Przewożona 34-latka trzymała się za relingi dachowe samochodu marki nissan, co wyraźnie widać na prezentowanym przez nas nagraniu - przekazała asp. Magdalena Gąsowska z piaseczyńskiej policji.

Małżeństwo ukarane

Jak przypominają mundurowi, artykuł 60. Prawa o Ruchu Drogowym w puncie 1 jasno zakazuje kierującemu używania pojazdu w sposób zagrażający bezpieczeństwu osoby znajdującej się w pojeździe lub poza nim. Małżeństwo z nagrania zatem albo nie znało wcześniej tego przepisu, albo z pełną świadomością zlekceważyło ten zakaz. - Kierujący został w tej sprawie ukarany mandatem karnym, jednak dobrze wiemy, że takie nierozsądne i może z pozoru niegroźnie wyglądające zdarzenia kończą się niejednokrotnie bardzo poważnie - poinformowała asp. Magdalena Gąsowska.

Szokujący incydent w Piasecznie
Sonda
Uważasz, że dobrze znasz przepisy ruchu drogowego?
Nasi Partnerzy polecają