Panna Młoda

i

Autor: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Co tam się działo?!

Szokujący początek wieczoru kawalerskiego! Policja wezwała posiłki

2023-08-02 15:30

Takiego finału interwencji policjanci z Siedlec się nie spodziewali! Zostali wezwani do bandytów szykujących się do skoku na jubilera, a skończyli pośrodku... wieczoru kawalerskiego. Jak mogło do tego dojść? Policjanci wyjaśniają wszystko na swojej stronie internetowej.

Policjanci wezwani do napadu na jubilera. Okazało się, że to wieczór kawalerski

Niezwykłe zwroty akcji podczas policyjnej interwencji w Siedlcach! Wszystko zaczęło się w ostatnie piątkowe popołudnie. Pewien policjant akurat przejeżdżał ulicą, przy której znajdował się zakład jubilerski. Funkcjonariusz zauważył, że przed zakładem stoją dwa samochody pełne mężczyzn ubranych w kominiarki. Jeden z nich zakradał się do okien... Policjant z oczywistych względów uznał, że ta sytuacja jest groźna i podejrzana. Wezwał posiłki! Na miejscu po chwili pojawili się kryminalni. Policjanci myśleli, że przyjdzie im zmierzyć się z gromadą niebezpiecznych bandytów. Niebawem przecierali oczy ze zdumienia!

"Chcieli upozorować porwanie przyszłego pana młodego, który pracuje w tymże zakładzie jubilerskim"

Okazało się, że to nie napad, tylko... początek przebieranego wieczoru kawalerskiego. Koledzy przyszłego pana młodego wymyślili, że zrobią mu kawał, zakradając się pod zakład jubilerski, w którym pracował i pozorując porwanie. Porwany miał trafić na imprezę. "Mężczyźni poinformowali interweniujących policjantów, iż chcieli upozorować porwanie przyszłego pana młodego, który pracuje w tymże zakładzie jubilerskim. Potwierdził ten fakt również obecny na miejscu ojciec porywanego. Najważniejsze, że wszystko skończyło się dobrze. Mężczyźni zostali pouczeni" - czytamy na stronie internetowej siedleckich policjantów.

Sonda
Miałaś/masz wątpliwości przed ślubem?

QUIZ. Czy znasz teksty piosenek weselnych? Od 8/10 zaczyna się impreza!

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst. "Hej dziewczyno, spójrz na misia / On przypomni, przypomni chłopca Ci / Nieszczęśliwego białego misia / Który w oczach ma tylko..."
M jak miłość. Szalona noc przed ślubem Pawła i Franki! Ten wieczór kawalersko-panieński przejdzie do historii