Szukał toalety, znalazł ciało. Zwłoki bez oka na Pradze

2021-10-17 17:48
Szukał toalety, znalazł ciało. Zwłoki bez oka na Pradze
Autor: WAWA HOT NEWS 24 Szukał toalety, znalazł ciało. Zwłoki bez oka na Pradze

Mężczyzna, który przechadzał się ul. Mińską na Pradze-Południe musiał przeżyć prawdziwy szok! Jak udało się ustalić reporterowi "Super Expressu", przypadkowy przechodzień szukał toalety. Gdy nie mógł nic znaleźć, zdecydował się załatwić swoje potrzeby w pustostanie przy ul. Mińskiej 11. Wszedł do budynku i dokonał makabrycznego odkrycia. Wewnątrz leżały rozkładające się zwłoki.

Makabryczne odkrycie miało miejsce przy ul. Mińskiej 11 na Pradze-Południe. Zwłoki mężczyzny znalazł przechodzień, który udał się do pustostanu za potrzebą. Opis widoku, jaki zastał w środku, mrozi krew w żyłach. Ofiara nie miała jednego oka, a jego ręce były nienaturalnie wyciągnięte do góry. Na miejscu szybko pojawiły się trzy radiowozy policji. - Byli także wezwani strażacy do ewentualnego wejścia siłowego, jednak po chwili odjechali - podaje reporter "Super Expressu". - Przyjęliśmy zgłoszenie o godz. 13. Policjanci, którzy weszli do środka, znaleźli ciało w stanie wczesnego rozkładu. Póki co trwa proces identyfikacji zmarłej osoby - przekazał Jarosław Sobczak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Mężczyzna zginął pod kołami tramwaju w Warszawie
Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE