Szukasz pracy? A może chcesz poszerzyć horyzonty? To miejsce jest dla Ciebie!

2021-11-02 10:41
Szukasz pracy? A może chcesz poszerzyć horyzonty? To wydarzenie jest dla Ciebie!
Autor: Pixabay

Szukasz nowych ścieżek kariery? 9 listopada odwiedź wirtualne Targi Pracy i Przedsiębiorczości w Warszawie. Spotkania online z pracodawcami, atrakcyjne oferty pracy, bogaty program webinariów, indywidualne konsultacje z doradcami zawodowymi czy praktyczne rady jak założyć i rozwinąć biznes - to tylko niektóre z punktów wydarzenia. Udział jest całkowicie bezpłatny, a doświadczenia bezcenne!

Już 9 listopada odbędą się Wirtualne Targi Pracy i Przedsiębiorczości Warszawa 2021. -  pierwsza edycja on-line na platformie internetowej wirtualnetargipracyiprzedsiebiorczosci.waw.pl. To doskonała okazja do spotkania dla osób poszukujących pracy oraz pracodawców. To też bogata oferta wsparcia dla wszystkich, którzy planują otworzyć lub rozwinąć własny biznes. Organizatorami przedsięwzięcia są: Urząd m.st. Warszawy, Urząd Pracy m.st. Warszawy, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie.

Hasło Targów „KARIERA od pierwszego kliknięcia” nawiązuje do charakteru wydarzenia, które w całości odbywać się będzie za pośrednictwem internetu. Każda osoba posiadająca dostęp do sieci, będzie mogła spotkać się z pracodawcami, doradcami zawodowymi, ekspertami prowadzącymi spotkania on-line. To wszystko będzie dostępne całkowicie za darmo.

Szukasz pracy? A może chcesz poszerzyć horyzonty? To wydarzenie jest dla Ciebie!
Autor: materiały partnera Szukasz pracy? A może chcesz poszerzyć horyzonty? To wydarzenie jest dla Ciebie!

W tym roku zgromadziliśmy ponad 40 pracodawców, reprezentujących różnorodne branże. Odwiedzający Wirtualne Targi Pracy i Przedsiębiorczości znajdą dużo ciekawych propozycji zatrudnienia, oraz dowiedzą się jak bezpiecznie i z sukcesem podjąć pracę w Polsce. Oferowane stanowiska pracy z pewnością zainteresują osoby wchodzące na rynek pracy, jak i te z dużym doświadczeniem zawodowym.

Na Targach poszukiwani będą m.in. specjaliści IT, informatycy, inżynierowie, księgowi, specjaliści ds. marketingu, obsługi klienta, finansów, logistyki, kierownicy projektów, kadra kierownicza, pracownicy budowlani, kosztorysanci, kierownicy budowy, specjaliści ds. międzynarodowych, elektrycy, mechatronicy elektronicy, stolarze, automatycy, specjaliści związani z prowadzaniem i bezpieczeństwem ruchu kolejowego, stanowiska administracyjne, kierowcy oraz przedstawiciele wielu innych atrakcyjnych na rynku zawodów.

Swoje oferty pracy zaprezentują pracodawcy z branży nowoczesnych technologii, transportu, FMCG, handlowej, hotelarstwa, produkcyjnej i technicznej, gastronomi, a także administracja publiczna i służby mundurowe. Doradcy zawodowi w ramach Salonu Doradztwa Zawodowego on-line udzielą wielu praktycznych porad dotyczących skutecznego poszukiwania pracy i procesów rekrutacyjnych. Na wszystkich poszukujących nowych ścieżek rozwoju czekają wykłady i prezentacje ekspertów. Ich zakres tematyczny będzie bardzo szeroki – aby w nich uczestniczyć trzeba będzie po prostu wejść na stronę wirtualnetargipracyiprzedsiebiorczosci.waw.pl.

Odwiedzający będą mogli poznać kompetencje przyszłości, przygotować się profesjonalnie do kontaktów z rekruterami, znaleźć szansę na rozwój swojej kariery oraz dowiedzieć się jak bezpiecznie i z sukcesem podjąć pracę. Pracodawcy i przyszli przedsiębiorcy uzyskają cenne informacje w kwestiach związanych z zatrudnianiem cudzoziemców.

Zainteresowani będą mogli dowiedzieć się m.in. jak poprawnie napisać CV oraz jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, a także w jaki sposób z sukcesem przejść procesy rekrutacyjne i znaleźć swoją ścieżkę kariery.

Wirtualne Targi Pracy i Przedsiębiorczości Warszawa 2021 to źródło inspiracji dla wszystkich przedsiębiorczych. To też wyjątkowa okazja dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym i zawodowym do podjęcia ciekawych rozmów ze specjalistami, dla których takie tematy jak rozwój kariery, promocja marki w social mediach, poszukiwanie lub zmiana pracy nie mają żadnych tajemnic.

Aby być na bieżąco, warto odwiedzić oficjalną stronę wydarzenia wirtualnetargipracyiprzedsiebiorczosci.waw.pl oraz profil na Facebooku

Artykuł Sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE