Ten mężczyzna trafił do szpitala i nie wie kim jest. Poznajesz go? [ZDJĘCIA]

2021-04-20 17:00 Norbert Amlicki
Ten mężczyzna trafił do szpitala i nie wie kim jest. Poznajesz go?
Autor: KRP I- ŚRÓDMIEŚCIE Ten mężczyzna trafił do szpitala i nie wie kim jest. Poznajesz go?

Policja nie wie kim jest ten mężczyzna. Sam poszkodowany nie pamięta. Mundurowi ze śródmieścia szukają osób, które pomogą zidentyfikować mężczyzny, który od 18 marca przebywa w szpitalu przy ul. Solec 93 w Warszawie. Każdy, kto na publikowanych zdjęciach rozpoznaje tę osobę proszony jest o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Policjanci ze Śródmieścia prowadzą czynności identyfikacyjne w sprawie tego mężczyzny. Nieznany mężczyzna od 18 marca tego roku przebywa w szpitalu przy ulicy Solec 93 w Warszawie. - Dotychczasowe czynności wykonane w tej sprawie nie doprowadziły do ustalenia danych personalnych tej osoby - informuje podinsp. Robert Szumiata.

W takim razie policjanci proszą o kontakt osobisty lub telefoniczny każdego, kto zna mężczyznę widocznego na publikowanych zdjęciach.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 4772 391 78, 4772 391 08, 4772 361 74 lub wysyłając maila na adres komendant.krp1@policja.gov.pl

Poszukiwacze skarbów znaleźli zaginioną obrączkę
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE