Teodorowo: Makabryczna śmierć 63-latka. Wózek widłowy w rzece

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/AndrzejRembowski Teodorowo: Makabryczna śmierć 63-latka. Wózek widłowy w rzece

Utonął w Narwi

Teodorowo: Makabryczna śmierć 63-latka. Wózek widłowy w rzece

2022-11-11 17:44

Tragiczny wypadek na Narwi. W Teodorowie kierowca terenowego wózka widłowego chciał przedostać się na drugi brzeg rzeki przez przeprawę promową, ale… na drugą stronę nigdy nie dotarł. Maszyna wpadła do wody, a ciało 63-latka wyłowiono kilkaset metrów dalej. Na pomoc i uratowanie jego życia było już za późno.

Dlaczego ciągnik wylądował w rzece? Odpowiedzi szukają teraz policjanci pod nadzorem prokuratury, którzy ustalają okoliczności tragedii. Do makabrycznego w skutkach wypadku doszło w piątek (11.11) w miejscowości Teodorowo (pow. ostrołęcki) niedługo przed południem.

Teodorowo. Wózek widłowy w rzece. 63-latek nie żyje

Kierowca wózka widłowego wjechał na przeprawę promową przez Narew, ale już chwilę później ciągnik zjechał do rzeki, tonąc błyskawicznie. Na miejsce szybko wezwano pomoc, a nad brzegiem rzeki pojawili się policjanci, strażacy i ratownicy medyczni.

63-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, kierujący terenowym wózkiem widłowym, chciał przekroczyć rzekę za pomocą przeprawy promowej. W pewnym momencie pojazd wraz z kierowcą zsunął się do rzeki – opisuje kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, cytowany przez portal moja-ostroleka.pl.

Maszyna tonęła w nurcie rzeki, a ratownicy wiedzieli, że szanse kierowcy na przeżycie maleją – z minuty na minutę.Ciało mężczyzny znaleziono kilkaset metrów od miejsca zdarzenia – potwierdza Żerański. Niestety na pomoc było już za późno. Życia 63-latka nie udało się uratować.

Jak i dlaczego doszło do tej tragedii? Dlaczego wózek widłowy w ogóle zjechał do rzeki? Odpowiedzi na te pytania ma przynieść trwające śledztwo.

Sonda
Straciłeś kiedyś bliską osobę w wypadku?
Wybory w USA. Porażka Trumpa, zwycięstwo Ukrainy? Raport Walczaka

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki