KOSZMARNA POGODA

Totalna nawałnica w Warszawie. Samochody zatonęły na drodze

2023-06-18 14:51

Burza w Warszawie 18.06.2023. Nic tego nie zapowiadało! W niedzielę, 18 czerwca chwilę przed południem spadły pierwsze krople deszczu. Później było już tylko gorzej. Nagle nad stolicą rozpętała się burza, która przyniosła niezwykle intensywne opady deszczu. Czarne chmury pojawiły się nad całą Warszawą. Na południu miasta padało tak mocno, że wiele samochodów znalazło się pod wodą. Najgorzej było na drodze ekspresowej S79. Tam woda sięgała do kolan!

Burza w Warszawie 18.06.2023. Nawałnica zatopiła samochody na S79

Burza w Warszawie 18.06.2023 zaskoczyła warszawiaków. Nagle nad miastem pojawiły się złowrogie, czarne chmury, a chwilę później rozpoczęła się nawałnica. - Fragment drogi ekspresowej zatonął. Samochody stanęły. Ludzie nie wiedzieli co mają robić - usłyszeliśmy od reportera "Super Expressu". Część trasy znalazła się pod wodą. Na miejscu pojawili się strażacy, który zaczęli udrożniać odpływy.

O utrudnieniach w stolicy związanych z burzami i intensywnym deszczem poinformowała również Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, nawiązując do zablokowanej trasy S79. - Zablokowany pas służący do zawracania oraz łącznica zjazdowa w ul. Sasanki w kierunku ul. Żwirki i Wigury. Utrudnienie powstało około godziny 12:50. Przewidywany czas trwania utrudnienia 2 godzin - czytamy w komunikacie.

Ostrzeżenia wdało również IMGW. - W obszarach występowania opadów burzowych, na rzekach oraz w zlewniarz zurbanizowanych, mogą wystąpić gwałtowne wzrosty poziomu wody, możliwe przekroczenia stanów ostrzegawczych - czytamy w mediach społecznościowych.

Gdzie jest burza 18.06.2023? Radar burz i opadów online

Sezon burzowy rozpoczął się na dobre, nic więc dziwnego, że coraz częściej sprawdzamy w internecie - gdzie jest burza? Gdzie pada deszcz? Na te pytania odpowie nam radar burz online oraz radar opadów online. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wysyła ostrzeżenia przed burzami, które często są gwałtowne i niebezpieczne. Możemy się przed tym uchronić - sprawdzając wcześniej, gdzie jest burza. 

Gdzie jest burza najłatwiej sprawdzić na radarze burz online. Tu widać, jak na żywo przesuwa się front burzowy:

Sonda
Boisz się skutków deszczu i burz?
Nadchodzi ekstremalnie ciepłe lato?! Prognozy nie zostawiają złudzeń!
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany